18.05.2024 Gdynia

Panie:

1 KOTOWICZ Emilia
2 LEWANDOWSKA Agnieszka
3-4 SŁOWIKOWSKA Renata
3-4 ZAJKOWSKA Agata
5-8 KAWIŃSKA Angela
5-8 PAWŁOWSKA MAGDALENA
5-8 MISZTAL KARINA
5-8 RYSZEWSKA MAGDALENA
9-12 HAWRYLUK MARIOLA
9-12 DEHAMCHI-JAKUBOWSKA IWONA
9-12 PIWOŃSKA TERESA
9-12 MAKOWSKA SYLWIA
13-16 ŁANGOWSKA-BEJER KAMILA
13-16 KOSAKOWSKA NATALIA
13-16 URBANIK IWONA
13-16 LECH-BIELIŃSKA AGNIESZKA
17-20 BRODA MAŁGORZATA

Panowie:

1 POBŁOCKI DOMINIK
2 PAWŁOWSKI KAZIMIERZ
3-4 KOPANIA ŁUKASZ
3-4 PRZYBYŁOWSKI MATEUSZ
5-8 PIOTROWICZ TOMASZ
5-8 BORZĘCKI KRZYSZTOF
5-8 ZAPAŚNIK ADAM
5-8 PIWOŃSKI ZBIGNIEW
9-16 DATTA MARIUSZ
9-16 LINOWSKI DAWID
9-16 WIERZBA TOMASZ
9-16 BRULIŃSKI WOJCIECH
9-16 PAWŁOWSKI MARCIN
9-16 KONEFAŁ MIKOŁAJ
9-16 JANECZEK TOMASZ
9-16 KAWA DAWID
17-32 KISICKI OSKAR
17-32 KRAJEWSKI ADAM
17-32 DĄBROWSKI ARKADIUSZ
17-32 GRĘDA MARCIN
17-32 PRANCZYK MATEUSZ
17-32 LASOTA KONRAD
17-32 MUZYKA PIOTR
17-32 PIWOŃSKI BRUNO
17-32 ZAJKOWSKI ADRIAN
17-32 PERKOWSKI ADAM
17-32 MATYKA KAROL
17-32 LIDZBARSKI MACIEJ
17-32 LEWANDOWSKI ADRIAN
17-32 PAWŁOWSKI DARIUSZ
17-32 SZMIDLA PIOTR
17-32 SUJKOWSKI MICHAŁ
33-48 GROMŻYŃSKI ŁUKASZ
33-48 RUDZIŃSKI KAROL
33-48 KLEIN PIOTR
33-48 SIKORSKI MARIUSZ
33-48 WALKOWSKI PAWEŁ
33-48 PIOTROWICZ KRZYSZTOF
33-48 DYGAS KRYSTIAN
33-48 WESTPHAL HENRYK
33-48 ABRAHAM ADRIAN
33-48 SŁOTKIEWICZ TADEUSZ
33-48 KRÓLAK DANIEL
33-48 JAKUBOWSKI ANDRZEJ
33-48 SZARANIEC MICHAŁ
33-48 RYSZEWSKI MARIUSZ
33-48 HAWRYLUK ARKADIUSZ
33-48 KOZŁOWSKI MICHAŁ
49-64 CZERWIONKA ADRIAN
49-64 ADAMIAK KRZYSZTOF
49-64 KĘPA MARCIN
49-64 KUŚ MACIEJ
49-64 URBANIAK JAKUB
49-64 CHYLEWSKI WIKTOR
49-64 CZAJA RAFAŁ
49-64 GRYDYK DARIUSZ
49-64 KOŁACZYŃSKI KAMIL
49-64 MOSIOŁEK DOMINIK
49-64 PRUCHNIAK PAWEŁ
49-64 ŻMIJSKI SZYMON
49-64 KOPANIA ALEKSANDER
49-64 BEJER MICHAŁ
49-64 BRZEZIŃSKI ROBERT
49-64 CZAPP RAFAŁ
65-80 GRYGOROWICZ KRYSTIAN
65-80 ŁYSIAK DOMINIK
65-80 KNEBA PRZEMYSŁAW
65-80 URBANIK ARKADIUSZ
65-80 KOZŁOWSKI ŁUKASZ
65-80 SZULTA ROMAN
65-80 NAJMAN PAWEŁ
65-80 SPECHT MICHAŁ
65-80 SŁOWIKOWSKI BARTOSZ
65-80 KASS KACPER
65-80 SZEWCZYK PAWEŁ
65-80 ZAREMBA MICHAŁ
65-80 TOMCZAK JAROSŁAW
65-80 SZYMCZYK RADOSŁAW
65-80 GRYDYK WIKTOR
65-80 KOPICKI SŁAWOMIR
81-96 NYLEC PRZEMYSŁAW
81-96 KUPSKI PIOTR
81-96 ZIELEŃ ADAM
81-96 PIWOŃSKI MATEUSZ
81-96 JASKÓLSKI GRZEGORZ
81-96 KOŁACZYŃSKI STANISŁAW