Grand Prix POD - Kraków niedziela




WYNIKI KOŃCOWE
             
  MĘŻCZYŹNI   KOBIETY  
  Miejsce Imię i nazwisko   Miejsce Imię i nazwisko  
  1 Piotrowicz Tomasz   1 Załawka Karolina  
  2 Bushui Oleksii   2 Pacierpnik Małgorzata  
  3-4 Kovalov Dima   3-4 Kowalczyk Anna  
  3-4 Marciniak Dariusz   3-4 Domasiewicz Marta  
  5-8 Robak Dawid   5-8 Boniecka Aleksandra  
  5-8 Styczyńśki Paweł   5-8 Furman Agnieszka  
  5-8 Sol Deen    5-8 Drążek Katarzyna  
  5-8 Całusiński Konrad   5-8 Jaćmirska Justyna  
  9-16 Biela Krzysztof   9-16 Modrzejewska Ewelina  
  9-16 Pietralczyk Marek   9-16 Moicehko Vitalina  
  9-16 Kozłowski Tomasz   9-16 Krystof Ewa  
  9-16 Kobylarz Jerzy   9-16 Smolińska Diana  
  9-16 Całus Tomasz   9-16 Słowikowska Renata  
  9-16 Hawryluk Paweł   9-16 Madejska Joanna  
  9-16 Jezionek Marcin   9-16 Lech-Musialska Nina  
  9-16 Engel Krzysztof   9-16 Markowska Małgorzata  
  17-32 Duda Sławomir   17-24 Kowalonek Róża  
  17-32 Kozłowski Artur   17-24 Langner Iza  
  17-32 Małek Marcin   17-24 Kubowicz Joanna  
  17-32 Krasuski Konrad   17-24 Głydziak Kinga  
  17-32 Furgał Hieronim   17-24 Wierzchowska Agnieszka  
  17-32 Caliński Kamil   17-24 Szarańska Monika  
  17-32 Olszewski Sławomir   17-24 Grabara Sylwia  
  17-32 Furman Krzysztof   17-24 Głowacka Patrycja  
  17-32 Lewandowski Witold   25-32 Grela Magda  
  17-32 Sawicki Mateusz   25-32 Michałowska Joanna  
  17-32 Giersberg Roland   25-32 Sala Agnieszka  
  17-32 Skupień Bartosz   25-32 Żurek Agnieszka  
  17-32 Piesyk Krzysztof   25-32 Golly Daria  
  17-32 Jędrzelewski Tomasz   25-32 Krysicka Anita  
  17-32 Pawłowski Konrad   25-32 Pawlicka Marta   
  17-32 Wacławski Łukasz   25-32 Patykowska-Kijas Emilia  
  33-64 Białoń Adrian   33-40 Krzyżan Magda  
  33-64 Piętka Tomasz   33-40 Gołub Monika  
  33-64 Stachowiak Klaudiusz   33-40 Czechowska Wioletta  
  33-64 Olszewski Bogusław   33-40 Zientara Żaneta  
  33-64 Ziółkowski Wojciech   33-40 Pioruńśka Agnieszka  
  33-64 Paczkowski Piotr        
  33-64 Sierpotowski Grzegorz        
  33-64 Urbaniak Bartosz        
  33-64 Żeromiński August        
  33-64 Błażejewski Sebastian        
  33-64 Borzęcki Krzysztof        
  33-64 Rogalski Artur        
  33-64 Szlachetka Przemysław        
  33-64 Mikołajczyk Michał        
  33-64 Nastula Tomasz        
  33-64 Gawłowicz Mariusz        
  33-64 Nowak Łukasz        
  33-64 kania Grzegorz        
  33-64 Lenart Marek        
  33-64 Wierzchowski Dariusz        
  33-64 Popławski Dariusz        
  33-64 Toboła Patryk        
  33-64 Przybylok Marcin        
  33-64 Słomski Marcin        
  33-64 Babanin Dmytro        
  33-64 Pałaszewski Damian        
  33-64 Domański Dawid        
  33-64 Łoniewski Łukasz        
  33-64 Rybka Tadeusz        
  33-64 Wilgosiewicz Karol        
  33-64 Burmaka Pavlo        
  33-64 Sznober Paweł        
  65-96 Michałowski Marcin        
  65-96 Golly Mariusz        
  65-96 Garbarczyk iotr        
  65-96 Zazula Tomasz        
  65-96 Ruciński Zbigniew        
  65-96 Trawińśki Jacek        
  65-96 Heigelmann Andrzej        
  65-96 Stryjski Wojciech        
  65-96 Wasiak Dominik        
  65-96 Kondracki Konrad        
  65-96 Hawrot Maciej        
  65-96 Hawrot Marek        
  65-96 Mizera Grzegorz        
  65-96 Chyliński Damian        
  65-96 Pożerski Paweł        
  65-96 Furman Dariusz        
  65-96 Pluta Gustaw        
  65-96 Kubiak Marek        
  65-96 Ośko Rafał        
  65-96 Nastula Artur        
  65-96 Sewulok Sławomir        
  65-96 Herberg Dawid        
  65-96 Bieda Adam        
  65-96 Brzozowski Mariusz        
  65-96 Ostrowski Piotr        
  65-96 Jasiński Adrian        
  65-96 Mazur Maciej        
  65-96 Rosik Robert        
  65-96 Jakubczyk Tomasz        
  65-96 Rudkowski Wasyli        
  65-96 Markowski Artur        
  65-96 Bublyk Viacheslaw        
  97-128 Bąkała Mateusz        
  97-128 Sojka Arkadiusz        
  97-128 Kasprzyszak Grzegorz        
  97-128 Macha Łukasz        
  97-128 Makwińśki Sławomir        
  97-128 Wieszczeczyński Maciej        
  97-128 Pawłowicz Andrzej        
  97-128 Frukacz Robert        
  97-128 Szpilski Grzegorz        
  97-128 Kamiński Łukasz        
  97-128 Gajda Mateusz        
  97-128 Grabara Piotr        
  97-128 Gindera Jakub        
  97-128 Adamczyk Sebastian        
  97-128 Kołodziejczyk Marek        
  97-128 Wysocki Dariusz        
  97-128 Niziołek Robert        
  97-128 Bekus Adam        
  97-128 Zahora rafał        
  97-128 Niedzielski Klaudiusz        
  97-128 Małek Mariusz        
  97-128 Kowalczyk Jarosław        
  97-128 Czyżycki Damian        
  97-128 Jastrzębski Zbigniew        
  97-128 Kowalski Mirosław        
  97-128 Dąbrowski Radosław        
  97-128 Jamrozek Dariusz        
  97-128 Hachuła rafał        
  97-128 Janik Tomasz        
  97-128 Mazur Andrzej        
  97-128 Nieste javier        
  97-128 Chalaba Przemysław        
  129-160 Gajewski Marcin        
  129-160 Waberski Krzysztof        
  129-160 Oleszek Piotr        
  129-160 Bartoszek Karol        
  129-160 Styczyński Jacek         
  129-160 Frukacz Mariusz        
  129-160 Słowikowski Bartosz        
  129-160 Matysik Eugeniusz        
  129-160 Dąbrowski Adam        
  129-160 Przybyła Rodosław        
  129-160 Świdurski Piotr        
  129-160 Kuljon Adam        
  129-160 Oleszkiewicz Grzegorz        
  129-160 Krzyszczyk Janusz        
  129-160 Czechowski fabian        
  129-160 Taborski łukasz        
  129-160 Pawlicki Przemysław        
  129-160 Madejski Sebastian        
  129-160 Hryciuk Adam        
  129-160 Kaźmierczak Paweł        
  129-160 Kubowicz Marek        
  129-160 Dzikołowski Tomasz        
  129-160 Gierczak Damian        
  129-160 Jędrzejczak Wojciech        
  129-160 Rubach Jacek        
  129-160 Sawicki Przemysław        
  129-160 Mazurkiewicz Mateusz        
  129-160 Janik Grzegorz        
  129-160 Wojciechowski Krzysztof        
  129-160 Baum Janusz        
  129-160 Klocek Krzysztof        
  129-160 Molski Paweł        
  161-192 Schoepe Robert        
  161-192 Maztor Vlodomyr        
  161-192 Kubica Zbigniew        
  161-192 Dąbrowski Kamil        
  161-192 Kujawa Dariusz        
  161-192 Galubiński Henryk        
  161-192 Matuszewski Michał        
  161-192 Krajewski Michał        
  161-192 Fąfara Marcin        
  161-192 Ast Sebastian        
  161-192 Michalski Mateusz