Grand Prix POD - Włocławek sobota

   

WYNIKI KOŃCOWE
                     
Grand Prix   Grand Prix Cup
                     
MĘŻCZYŹNI   KOBIETY   MĘŻCZYŹNI   KOBIETY
Miejsce Imię i nazwisko   Miejsce Imię i nazwisko   Miejsce Imię i nazwisko   Miejsce Imię i nazwisko
1 Robak Dawid   1 Markowska Małgorzata   1 Trawiński Jacek   1 Falba Ilona
2 Wacławski Łukasz   2 Drążek Katarzyna   2 Bartoszek Karol   2 Szarańska Monika
3-4 Steyer Sebastian   3-4 Podgórska Karolina   3-4 Lewandowski Adrian   3-4 Patykowska-Kijas Emilia
3-4 Michalski Tomasz   3-4 Domasiewicz Marta   3-4 Piotrowicz Krzysztof   3-4 Madejska Joanna
5-8 Kanik Tytus   5-8 Pacieprnik Małgorzata   5-8 Krupka Jacek   5-8 Wierzchowska Agnieszka
5-8 Pałaszewski Damian   5-8 Załawka Karolina   5-8 Pietralczyk Marek   5-8 Zientara Żaneta
5-8 Białecki Piotr   5-8 Basiak Aleksandra   5-8 Słomski Marcin   5-8 Kowalczyk Anna
5-8 Kozłowski Tomasz   5-8 Lech-Musialska Nina   5-8 Mróz Grzegorz   5-8 Kubowicz Joanna
9-16 Białecki Sebastian   9-16 Mikietyńska Aleksandra   9-16 Wysocki Dariusz   9-16 Smolińska Diana
9-16 Kovalov Dima   9-16 Kruszyńska Ewa   9-16 Sawicki Mateusz   9-16 Langner Iza
9-16 Marciniak Dariusz   9-16 Bożek Katarzyna   9-16 Skupień Bartosz   9-16 Musiał Magdalena
9-16 Kopania Łukasz   9-16 Popiel Joanna   9-16 Rogalski Artur   9-16 Czechowska Wioletta
9-16 Madejski Sebastian   9-16 Słowikowska Renata   9-16 Żeromiński August   9-16 Kalwasińska Beata
9-16 Kobylarz Jerzy   9-16 Głowacka Patrycja   9-16 Popławski Dariusz   9-16 Gołub Monika
9-16 Olszewski Sławomir   9-16 Jaćmirska Justyna   9-16 Wężyk Maciej   9-16 Furman Agnieszka
9-16 Kozłowski Artur   9-16 Grela Magda   9-16 Herberg Dawid   9-16 Golly Daria
17-32 Engel Krzysztof   17-24 Smolińska Diana   17-32 Janik Tomasz      
17-32 Wasiak Dominik   17-24 Wierzchowska Agnieszka   17-32 Kondratowicz Marcin      
17-32 Kondracki Konrad   17-24 Falba Ilona   17-32 Sewulok Sławomir      
17-32 Gleń Wojciech   17-24 Kubowicz Joanna   17-32 Osowski Paweł      
17-32 Adynkiewicz Grzegorz   17-24 Musiał Magdalena   17-32 Zazula Tomasz      
17-32 Tomczak Roman   17-24 Furman Agnieszka   17-32 Markowski Artur      
17-32 Terechow Andrzej   17-24 Madejska Joanna   17-32 Winiarski Piotr      
17-32 Lewandowski Witold   17-24 Czechowska Wioletta   17-32 Kasprzyszak Grzegorz      
17-32 Furman Dariusz   25-32 Michałowska Joanna   17-32 Rarak Jarosław      
17-32 Wilmański Kamil   25-32 Kalwasińska Beata   17-32 Dąbrowski Adam      
17-32 Kryspin Krzysztof   25-32 Szrańska Monika   17-32 Szymański Zenon      
17-32 Stróżyk Krzysztof   25-32 Zientara Żaneta   17-32 Domka Jacek      
17-32 Jezionek Marcin   25-32 Langer Iza   17-32 Brzozowski Mariusz      
17-32 Ratajski Krzysztof   25-32 Kowalczyk Anna   17-32 Tomaszewski Dawid      
17-32 Jagieniak Norbert   25-32 Kowalonek Róża   17-32 Borowiak Grzegorz      
17-32 Bruliński Wojciech   25-32 Patykowska- Kijas Emilia   17-32 Mazur Maciej      
33-64 Stryjski Wojciech   33-40 Sala Agnieszka   33-64 Tuek Eryk      
33-64 Caliński Kamil   33-40 Dojniak Paulina   33-64 Waberski Krzysztof      
33-64 Furgał Hieromin   33-40 Golly Daria   33-64 Waśkowski Piotr      
33-64 Błażejewski Sebastian   33-40 Boniecka Aleksandra   33-64 Hryciuk Adam      
33-64 Gawłowicz Mariusz   33-40 Sieradzan Joanna   33-64 Stachowiak Klaudiusz      
33-64 Olejnik Paweł   33-40 Gołub Monika   33-64 Dąbrowski Kamil      
33-64 Kowalski Mirosław   33-40 Łęga Agnieszka   33-64 Frukacz Robert      
33-64 Ośko Rafał         33-64 Koszołko Oskar      
33-64 Sawicki Łukasz         33-64 Kubiak Marek      
33-64 Ślaski Adam         33-64 Ziółkowski Wojciech      
33-64 Furman Krzysztof         33-64 Piotrowicz Tomasz      
33-64 Datta Mariusz         33-64 Wiśniewski Sławomir      
33-64 Pożerski Paweł         33-64 Kulikowski Piotr      
33-64 Adamczyk Sebastian         33-64 Oskwarek Jacek      
33-64 Rybka Tadeusz         33-64 Korpysa Marcin      
33-64 Butrym Lucjan         33-64 Lewandowicz Marcin      
33-64 Gindera Jakub         33-64 Kuljon Adam      
33-64 Przybylok Marcin         33-64 Adamski Arkadiusz      
33-64 Dybka Maciej         33-64 Krajewski Michał      
33-64 Siodła Tomasz         33-64 Garbarczyk Piotr      
33-64 Pasinski Wojciech         33-64 Jędrzejewski Tomasz      
33-64 Fąfara Marcin         33-64 Janiak  Daniel      
33-64 Krasuski Konrad         33-64 Piesyk Krzysztof      
33-64 Misiak Przemysław         33-64 Nieste Javier      
33-64 Pawłowski Konrad         33-64 Kotłowski Sebastian      
33-64 Sawicki Piotr         33-64 Dzikołowski Tomasz      
33-64 Jakubczyk Tomasz         33-64 Rubach Jacek      
33-64 Bugaj Tomasz         33-64 Wierzchowski Dariusz      
33-64 Muszyński Andrzej         33-64 Frukacz Mariusz      
33-64 Domański Dawid         33-64 Szarański Tomasz      
33-64 Lauer Krzysztof         33-64 Bartosik Mateusz      
33-64 Makwiński Sławomir         33-64 Jurczuk Krzysztof      
65-96 Winiarski Piotr         65-128 Sojka Arkadiusz      
65-96 Kubiak Marek         65-128 Janik Tomasz      
65-96 Kaźmierczak Paweł         65-128 Jurasz Antoni      
65-96 Piotrowicz Krzysztof         65-128 Dłużewski Marcin      
65-96 Rosik Robert         65-128 Rosik Robert      
65-96 Jurczuk Krzysztof         65-128 Kaźmierczak Paweł      
65-96 Słowikowski Bartosz         65-128 Czechowski Fabian      
65-96 Jędrzejewski Tomasz         65-128 Niedzielski Klaudiusz      
65-96 Jurasz Antoni         65-128 Matuszewski Michał      
65-96 Piesyk Krzysztof         65-128 Kurzawiński Łukasz      
65-96 Pietralczyk Marek         65-128 Zielke Tomasz      
65-96 Piotrowicz Tomasz         65-128 Jastrzębski Zbigniew      
65-96 Wierzchowski Dariusz         65-128 Zakrzewski Daniel      
65-96 Dejnega Szymon         65-128 Galubiński Henryk      
65-96 Brzozowski Mariusz         65-128 Słowikowski Bartosz      
65-96 Niedzielski Kaludiusz         65-128 Zielke Tomasz      
65-96 Frankiewicz Ireneusz         65-128 Kowalczyk Jarosław      
65-96 Skupień Bartosz         65-128 Piętka Tomasz      
65-96 Słomski Marcin         65-128 Pawłowicz Andrzej      
65-96 Dąbrowski Kamil                  
65-96 Borzęcki Krzysztof                  
65-96 Zazula Tomasz                  
65-96 Frukacz Robert                  
65-96 Jastrzębski Zbigniew                  
65-96 Dzikołowski Tomasz                  
65-96 Mazur Maciej                  
65-96 Waberski Krzysztof                  
65-96 Piętka Tomasz                  
65-96 Lewandowski Adrian                  
65-96 Hryciuk Adam                  
65-96 Żeromiński August                  
65-96 Kondratowicz Marcin                  
97-128 Sewulok Sławomir                  
97-128 Wiśniewski Sławomir                  
97-128 Dłużewski Marcin                  
97-128 Heigelmann Andrzej                  
97-128 Dąbrowski Adam                  
97-128 Borowiak Grzegorz                  
97-128 Bartosik Mateusz                  
97-128 Trawiński Jacek                  
97-128 Zielke Tomasz                  
97-128 Rutecki Bartosz                  
97-128 Adamczyk Arkadiusz                  
97-128 Markowski Artur                  
97-128 Kwiatek Krzysztof                  
97-128 Lewandowicz Marcin                  
97-128 Golly Mariusz                  
97-128 Janaszkiewicz Jakub                  
97-128 Rogalski Artur                  
97-128 Sawicki Mateusz                  
97-128 Waszkowski Piotr                  
97-128 Sojka Arkadiusz                  
97-128 Ziółkowski Wojciech                  
97-128 Zakrzewski Daniel                  
97-128 Bartoszek Karol                  
97-128 Bąkała Mateusz                  
97-128 Wężyk Maciej                  
97-128 Oskwarek Jacek                  
97-128 Adamski Arkadiusz                  
97-128 Frukacz Mariusz                  
97-128 Pawłowicz Andrzej                  
97-128 Szymański Zenon                  
97-128 Stachowiak Klaudiusz                  
97-128 Krupka Jacek                  
129-160 Bączkowski Paweł                  
129-160 Kieszkowski Patryk                  
129-160 Jakubowski Sebastian                  
129-160 Kasprzyszak Grzegorz                  
129-160 Sieradzan Julian                  
129-160 Ryglewski Jarosław                  
129-160 Kuljon Adam                  
129-160 Pawłowski Daniel                  
129-160 Kowalczyk Łukasz                  
129-160 Mróz Grzegorz                  
129-160 Herberg Dawid                  
129-160 Kubowicz Marek                  
129-160 Rarak Jarosław                  
129-160 Nieste Javier                  
129-160 Tomczak Jarosław                  
129-160 Jasiński Jakub                  
129-160 Kotłowski Sebastian                  
129-160 Kołodziejczyk Marek                  
129-160 Krajewski Michał                  
129-160 Cedro Sławomir                  
129-160 Domka Jacek                  
129-160 Korpysa Marcin                  
129-160 Kulikowski Piotr                  
129-160 Wierzbicki Paweł                  
129-160 Michałowski Marcin                  
129-160 Szarański Tomasz                  
129-160 Galubiński Henryk                  
129-160 Kowalczyk Jarosław                  
129-160 Popławski Dariusz                  
129-160 Osowski Paweł                  
129-160 Tomaszewski Dawid                  
129-160 Garbarczyk Piotr                  
161-192 Kamiński Łukasz                  
161-192 Glapiak Adam                  
161-192 Janiak daniel                  
161-192 Jasiński Adrian                  
161-192 Urbaniak Bartosz                  
161-192 Banach Łukasz                  
161-192 Rubach Jacek                  
161-192 Koszołko Oskar                  
161-192 Kurzawiński Łukasz                  
161-192 Czechowski Fabian                  
161-192 Frydrych Wojciech                  
161-192 Matuszewski Michał                  
161-192 Wysocki Dariusz                  
161-192 Janik Tomasz                  
161-192 Cecuła Piotr                  
161-192 Jędrzejczak Wojciech                  
161-192 Ruciński Zbigniew                  
161-192 Basiak Wojciech