Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

  • Admin

 

 

 

Zapraszamy !

 

LIVE SCORE SOBOTA

LIVE SCORE NIEDZIELA


wyniki 10.09.

PANIE
1    Podgórska Karolina
2    Grzesik- Żyłka Aleksandra
3-4    Markowska Małgorzata
3-4    Król Marta
5-8    Lech Nina
5-8    Drążek Katarzyna
5-8    Durda Angelika
5-8    Rzepka Jolanta
9-16    Boniecka Aleksandra
9-16    Wolska Dominika
9-16    Zasadzka Iwona
9-16    Głowacka Patrycja
9-16    Krystof- Białas Ewa
9-16    Załawka Karolina
9-16    Grabara Sylwia
9-16    Słowikowska Renata
17-24    Langner Iza
17-24    Kopczyńska Iwona
17-24    Nowaczek Katarzyna
17-24    Modelska Paulina
17-24    Bieda Anna
17-24    Działkowska Joanna
17-24    Pacierpnik Małgorzata
17-24    Zielińska- Kołacz Ewelina
25-32    Kubowicz Joanna
25-32    Pawlicka Marta
25-32    Golly Daria
25-32    Czechowska Wioletta

PANOWIE
1    Kciuk Krzysztof
2    Gontarewicz Krzysztof
3-4    Robak Dawid
3-4    Wacławski Łukasz
5-8    Steyer Sebastian
5-8    Turek Piotr
5-8    Michna Adrian
5-8    Kanik Tytus
9-16    Działkowski Grzegorz
9-16    Skorupa Michał
9-16    Stróżyk Krzysztof
9-16    Dybka Maciej
9-16    Kozłowski Tomasz
9-16    Hawrot Marek
9-16    Adamczyk Sebastian
9-16    Łuczak Łukasz
17-32    Kozłowski Artur
17-32    Niedziela Rafał
17-32    Błażejewski Sebastian
17-32    Styczyński Paweł
17-32    Chechliński Krzysztof
17-32    Markowski Artur
17-32    Mazur Andrzej
17-32    Półtorak Michał
17-32    Marciniak Dariusz
17-32    Wołynka Paweł
17-32    Żeromiński August
17-32    Bezak Stanisław
17-32    Potoczniak Andrzej
17-32    Sołtys Wojciech
17-32    Jaskowiak Robert
17-32    Lewandowski Adrian
33-64    Grabara Piotr
33-64    Kubowicz Marek
33-64    Bugaj Tomasz
33-64    Kasprzyszak Grzegorz
33-64    Matysek Ryszard
33-64    Smożewski Krzysztof
33-64    Lewandowski Witold
33-64    Małek Marcin
33-64    Zaborski Maciej
33-64    Wroński Marcin
33-64    Adamczyk Arkadiusz
33-64    Pawlicki Przemysław
33-64    Hadzicki Michał
33-64    Kawalec Daniel
33-64    Biela Krzysztof
33-64    Mazur Maciej
33-64    Bezak Paweł
33-64    Cieślak Jacek
33-64    Czernik Jarosław
33-64    Makiewicz Daniel
33-64    Madejski Sebastian
33-64    Urbanowicz Mirosław
33-64    Parkitny Sławomir
33-64    Łęga Piotr
33-64    Kasprzak Rafał
33-64    Żyłka Adrian
33-64    Urban Patryk
33-64    Kopania Łukasz
33-64    Golly Mariusz
33-64    Ziółkowski Wojciech
33-64    Przybyła Radosław
33-64    Rochmankowski Piotr
65-96    Kasiuk Tomasz
65-96    Rybka Tadeusz
65-96    Kończak Sławomir
65-96    Dębkowski Andrzej
65-96    Frydrych Wojciech
65-96    Frukacz Mariusz
65-96    Bogacz Bartłomiej
65-96    Kowalski Mirosław
65-96    Lenart Marek
65-96    Dąbrowski Adam
65-96    Szymkowiak Dominik
65-96    Kocus Jacek
65-96    Feliński Grzegorz
65-96    Gackowski Michał
65-96    Szlachetka Przemysław
65-96    Caliński Bartosz
65-96    Sawicki Przemysław
65-96    Marczewski Marcin
65-96    Paul Mariusz
65-96    Leński Arkadiusz
65-96    Obracaj Bartosz
65-96    Kopeć Grzegorz
65-96    Sikora Arkadiusz
65-96    Kamiński Łukasz
65-96    Mosczyński Sebastian
65-96    Juraszczyk Rafał
65-96    Furman Dariusz
65-96    Gaczorek Mirosław
65-96    Jasiński Adrian
65-96    Rubaszka Łukasz
65-96    Frankiewicz Ireneusz
65-96    Frąckowiak Dawid
97-128    Polowczyk Krzysztof
97-128    Scholz Witold
97-128    Adamski Arkadiusz
97-128    Gleń Wojciech
97-128    Basiak Wojciech
97-128    Komenda Piotr
97-128    Kowalik Wojciech
97-128    Ośko Rafał
97-128    Galubiński Henryk
97-128    Urbaniec Sebastian
97-128    Ciszewski Robert
97-128    Domka Jacek
97-128    Krzyszczyk Janusz
97-128    Pietrzyk Jakub
97-128    Lewandowicz Marcin
97-128    Pietrzak Jarosław
97-128    Sikora Konrad
97-128    Stryjski Wojciech
97-128    Nowaczek Bartosz
97-128    Matysik Eugeniusz
97-128    Bystrzycki Dominik
97-128    Dąbrowski Radosław
97-128    Mazurkiewicz Kamil
97-128    Nagacz Grzegorz
97-128    Szostak Sebastian
97-128    Sujkowski Michal
97-128    Kowalczyk Jarosław
97-128    Bieda Adam
97-128    Figlak Piotr
97-128    Słowikowski Bartosz

 

wyniki 09.09.

PANIE

 

1 Markowska Małgorzata
2 Słowikowska Renata
3-4 Podgórska Karolina
3-4 Król Marta
5-8 Rumanowska Joanna
5-8 Drążek Katarzyna
5-8 Rzepka Jolanta
5-8 Głowacka Patrycja
9-16 Kopczyńska Iwona
9-16 Chromińska Dagmara
9-16 Modelska Paulina
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Załawka Karolina
9-16 Zasadzka Iwona
9-16 Grzesik- Żyłka Aleksandra
9-16 Pająk Iwona
17-24 Boniecka Aleksandra
17-24 Czechowska Wioletta
17-24 Jakubowska Joanna
17-24 Grabara Sylwia
17-24 Lech Nina
17-24 Durda Angelika
17-24 Wierzchowska Agnieszka
17-24 Pawlicka Marta
25-32 Wolska Dominika
25-32 Pacierpnik Małgorzata
25-32 Langner Iza
25-32 Bieda Anna
25-32 Musiał Magda
25-32 Ryczkowska Anna
25-32 Zielińska- Kołacz Ewelina
25-32 Działkowska Joanna
33-40 Kubowicz Joanna
33-40 Golly Daria
33-40 Konwent Lidia

PANOWIE

 

1 Lewandowski Adrian
2 Kanik Tytus
3-4 Marciniak Dariusz
3-4 Kciuk Krzysztof
5-8 Michna Adrian
5-8 Gontarewicz Krzysztof
5-8 Robak Dawid
5-8 Potoczniak Andrzej
9-16 Ajvazi Arian
9-16 Małek Mariusz
9-16 Turek Piotr
9-16 Madejski Sebastian
9-16 Błażejewski Sebastian
9-16 Wołynka Paweł
9-16 Dąbrowski Adam
9-16 Stróżyk Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Makiewicz Daniel
17-32 Sobczyk Piotr
17-32 Zaborski Maciej
17-32 Pawlicki Przemysław
17-32 Skorupa Michał
17-32 Dziubany Michał
17-32 Markowski Artur
17-32 Wacławski Łukasz
17-32 Kaczyński Paweł
17-32 Jaskowiak Robert
17-32 Bugaj Tomasz
17-32 Styczyński Paweł
17-32 Działkowski Grzegorz
17-32 Sikora Arkadiusz
17-32 Kozłowski Tomasz
33-64 Urbaniec Sebastian
33-64 Bieda Adam
33-64 Makwiński Sławomir
33-64 Małek Marcin
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Wroński Marcin
33-64 Biela Krzysztof
33-64 Obracaj Bartosz
33-64 Półtorak Michał
33-64 Matysek Ryszard
33-64 Frąckowiak Dawid
33-64 Frankiewicz Ireneusz
33-64 Mosczyński Sebstian
33-64 Kozłowski Artur
33-64 Stryjski Wojciech
33-64 Sewulok Sławomir
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Scholz Witold
33-64 Mazurkiewicz Kamil
33-64 Gleń Wojciech
33-64 Sawicki Mateusz
33-64 Paul Mariusz
33-64 Kawalec Daniel
33-64 Michalski Tomasz
33-64 Marczewski Marcin
33-64 Kasprzyszak Grzegorz
33-64 Gaczorek Mirosław
33-64 Łuczak Łukasz
33-64 Urban Patryk
33-64 Leński Arkadiusz
33-64 Gorzny Arkadiusz
33-64 Szostak Sebastian
65-96 Bączkowski Paweł
65-96 Adamczyk Sebastian
65-96 Lauer Krzysztof
65-96 Kocus Jacek 
65-96 Pajdak Grzegorz
65-96 Grabara Piotr
65-96 Łęga Piotr
65-96 Smożewski Krzysztof
65-96 Rybka Tadeusz
65-96 Domka Jacek
65-96 Kot Artur  
65-96 Mróz Grzegorz
65-96 Matuszewski Michał
65-96 Żyłka Adrian
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Czernik Jarosław
65-96 Furman Dariusz
65-96 Śliwiński Tomasz
65-96 Kowalczyk Jarosław
65-96 Mazur Andrzej
65-96 Hadzicki Michał
65-96 Ziółkowski Wojciech
65-96 Jasiński Adrian
65-96 Mazur Maciej
65-96 Adamski Arkadiusz
65-96 Nowaczek Bartosz
65-96 Wierzchowski Dariusz
65-96 Prasoł Damian
65-96 Caliński Bartosz
65-96 Dębkowski Andrzej
65-96 Rubaszka Łukasz
65-96 Figlak Piotr
97-128 Adamczyk Arkadiusz
97-128 Dybka Maciej
97-128 Juraszczyk Rafał
97-128 Ciszewski Robert
97-128 Wójcik Dariusz
97-128 Trawiński Jacek
97-128 Uszko Marcin
97-128 Krzyszczyk Janusz
97-128 Bogacz Bartłomiej
97-128 Sikora Konrad
97-128 Basiak Wojciech
97-128 Polowczyk Krzysztof
97-128 Chechliński Krzysztof
97-128 Kowalik Wojciech
97-128 Niedziela Rafał
97-128 Rochmankowski Piotr
97-128 Gackowski Michał
97-128 Kopeć Gzegorz
97-128 Przybyłowski Maciej
97-128 Ośko Rafał
97-128 Nagacz Grzegorz
97-128 Matysik Eugeniusz
97-128 Kowalski Mirosław
97-128 Szlachetka Przemysław
97-128 Sujkowski Michał
97-128 Galubiński Henryk
97-128 Slósarczyk Marcin
97-128 Szymkowiak Dominik
97-128 Słowikowski Bartosz
97-128 Lewandowicz Marcin
97-128 Terechow Andrzej
97-128 Kasprzak Rafał
129-160 Feliński Grzegorz
129-160 Frukacz Mariusz
129-160 Sawicki Przemysław
129-160 Zakrzewski Daniel
129-160 Frydrych Wojciech
129-160 Kamiński Łukasz

 


Turniej Grand Prix Cup

Turniej Pań

1 Lech Nina
2 Durda Angelika
3-4 Czechowska Wioletta
3-4 Kubowicz Joanna
5-8 Langner Iza
5-8 Pacierpnik Małgorzata
5-8 Musiał Magda
5-8 Golly Daria
9-14 Pawlicka Marta
9-14 Wolska Dominika
9-14 Ryczkowska Anna
9-14 Konwent Lidia
9-14 Wierzchowska Agnieszka
9-14 Jakubowska Joanna

Turniej Panów

1 Adamczyk Sebastian
2 Rybka Tadeusz
3-4 Lauer Krzysztof
3-4 Wierzchowski Dariusz
5-8 Kot Artur
5-8 Adamczyk Arkadiusz
5-8 Kocus Jacek
5-8 Caliński Bartosz
9-16 Kowalski Mirosław
9-16 Ośko Rafał
9-16 Grabara Piotr
9-16 Furman Dariusz
9-16 Dybka Maciej
9-16 Chechliński Krzysztof
9-16 Trawiński Jacek
9-16 Rubaszka Łukasz
17-32 Krzyszczyk Janusz
17-32 Ziółkowski Wojciech
17-32 Niedziela Rafał
17-32 Domka Jacek
17-32 Galubiński Heniu
17-32 Kopeć Grzegorz
17-32 Figlak Piotr
17-32 Polowczyk Krzysztof
17-32 Kowalik Wojciech
17-32 Frukacz Mariusz
17-32 Nowaczek Bartosz
17-32 Matysik Eugeniusz
17-32 Mazur Andrzej
17-32 Adamski Arkadiusz
17-32 Juraszczyk Rafał
17-32 Pajdak Grzegorz
33-64 Kot Artur
33-64 Czernik Jarosław
33-64 Smożewski Krzysztof
33-64 Sujkowski Michał
33-64 Ciszewski Robert
33-64 Zakrzewski Daniel
33-64 Kawalec Daniel
33-64 Basiak Wojciech
33-64 Sawicki Przemysław
33-64 Frydrych Wojciech
33-64 Kowalczyk Jarosław
33-64 Śliwiński Tomasz
33-64 Kasprzak Rafał
33-64 Lewandowicz Marcin
33-64 Terechow Andrzej
33-64 Bączkowski Paweł
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Słowikowski Bartosz
33-64 Nagacz Grzegorz
33-64 Gackowski Michał

 

Rezerwacja hotelu

Miejsce Turnieju:

Hotel Diament Arsenal Palace****Katowice/Chorzów

Ul. Paderewskiego 35

41-500 Chorzów

 

Ceny noclegów- 199 zł/dobę za pokój dwuosobowy ze śniadaniem

W związku z wymogami hotelu dot. rezerwacji grupowej rezerwacja tylko przez POD.
(nie ma możliwości rezerwacji bezpośrednio przez Hotel)

Kontakt – Aleksandra Boniecka, tel: 512 357 248 po godz: 18, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt wiadomości prywatnej facebook.

Ilość pokojów w terminie 08/09.09 limitowana (w ofercie mamy 40 pokojów), w terminie 09/10.09 dysponujemy możliwością większej rezerwacji.

Wpłata za noclegi do 30.08 na konto bankowe: 57124065241111001052902535
właściciel- PDO Partner sp.z o.o.
oś. Przyjaźni 19/49, 61-689 Poznań

 


Plan weekendu

Termin Turnieju:

 08.09-10.09.2017

 

Miejsce Turnieju:

Hotel Diament Arsenal Palace****Katowice/Chorzów

Ul. Paderewskiego 35

41-500 Chorzów

 

 

PLAN WEEKENDU GRAND PRIX- 08-10.09.2017

 

PIĄTEK 08.09

Turniej Deblowy w kat. Pań i Panów

Zapisy do 17:30, Start Turniejów 18:00

Wpisowe od pary- 30 zł
System rozgrywek- 501 d.o. (dwóch zawodników na jednym liczniku), grupy + SKO, best of 3 w grupach, po grupach możliwość zwiększenia dystansu od 1 lub 2 rundy do best of 5 ,


Wysokość nagród:
1. 35 %
2. 25 %
3. 15 %- dwie pary deblowe

 

SOBOTA 09.09

1 ) Turniej I Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w  grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy, którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.

 

2) Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do rozgrywek fazy pucharowej (sko) (panie i panowie grają osobno)

System rozgrywek- SKO
Wpisowe – 10 zł
Wysokość nagród Turnieju Panów:
1. 150 zl
2. 100 zł
3. 75 zł (dwóch zawodników)

Wysokość nagród w Turnieju Pań będzie ustalona po zamknięciu zapisów.

 

NIEDZIELA 10.09

Turniej II Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy, którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

 

Organizator zastrzega sobie, że godziny rozpoczęcia turniejów oraz system gier mogą zostać zmienione, w zależności od ilości uczestników- dotyczy wszystkich turniejów podczas weekendu.

 

Istnieje możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (oprócz miejsc 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród. 

Zawodnicy, pary zawodników, drużyny zajmujący miejsca 1-3 w turniejach są zobowiązani odebrać nagrody podczas ceremonii wręczenia nagród.

Jeżeli zawodnik, para zawodników, drużyna mający prawo na podstawie wyników zawodów do nagrody, jest nieobecny podczas wręczenia tych nagród, a jego nieobecność nie została wcześniej uzgodniona z organizatorem turnieju, zostaje on pozbawiony prawa do odbioru tejże nagrody.


 

 

 

   

The Best bookmaker bet365