Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Olsztyn 21/22.04.2018

Pełne wyniki poniżej

SOBOTA
PANIE
1    Markowska Małgorzata
2    Boniecka Aleksandra
3-4    Justyna Lutycz
3-4    Falba Ilona
5-8    Kosakowska Natalia
5-8    Mariola Hawryluk
5-8    Iwona Dehamchi
5-8    Smolińska Diana
9-12    Zientara Żaneta
9-12    Zientara Wioletta
9-12    Ewa Markiewicz
9-12    Pawelczyk Kasia
13-16    Daria Kłopotowska
13-16    Czarnecka Roksana

PANOWIE
1    Krzysztof Chmielewski
2    Konrad Kondracki
3-4    Adam Zapaśnik
3-4    Dębkowski Andrzej
5-8    Krzysztof Borzęcki
5-8    Artur Markowski
5-8    Grzegorz Czerwiński
5-8    Norbert Krzywosz
9-16    Mariusz Górski
9-16    Adrian Lewandowski
9-16    Sebastian Mydlarz
9-16    Marcin Marczewski
9-16    Czarek Wiśniewski
9-16    Ślaski Adam
9-16    Sawicki Piotr
9-16    Marek Mikułowski
17-24    Tomasz Dzikołowski
17-24    Mariusz Datta
17-24    Mariusz Formejster
17-24    Krzysztof Jurczuk
17-24    Antoni Jurasz
17-24    Michał Gackowski
17-24    Smoliński Dominik
17-24    Marek Czarnecki
25-32    Zbyszek Piwoński
25-32    Bartek Calinski
25-32    Arkadiusz Podlewski
25-32    Bogusław Olszewski
25-32    Krzysztof Sokołowski
25-32    Paweł Kowalski
25-32    Adam Wolynko
25-32    Pukin Edward
33-40    Kowalewski Piotr
33-40    Krzysztof Makowski
33-40    Marek Wawrzyniak
33-40    Majek Jakub
33-40    Andrzej Jakubowski
33-40    Marcin Pietrow
33-40    Piotr Markiewicz
33-40    Arkadiusz Hawryluk
41-48    Andrzej Biedrzycki
41-48    Majek Piotr
41-48    Łukasz Kamiński
41-48    Ducki Grzegorz


NIEDZIELA
PANIE
1    Markowska Małgorzata
2    Zientara Żaneta
3-4    Smolińska Diana
3-4    Falba Ilona
5-8    Pawelczyk Kasia
5-8    Boniecka Aleksandra
5-8    Iwona Dehamchi
5-8    Hawryluk Mariola
9-12    Zientara Wioletta
9-12    Natalia Kosakowska
9-12    Kłopotowska Daria
9-12    Justyna Lutycz

PANOWIE
1    Krzysztof Chmielewski
2    Krzysztof Borzęcki
3-4    Konrad Kondracki
3-4    Olszewski Bogusław
5-8    Arkadiusz Podlewski
5-8    Norbert Krzywosz
5-8    Krzysztof Jurczuk
5-8    Artur Markowski
9-16    Bartek Calinski
9-16    Adam Wolynko
9-16    Czarek Wiśniewski
9-16    Grzegorz Czerwiński
9-16    Sebastian Mydlarz
9-16    Tomasz Dzikołowski
9-16    Kraszewski Rafał
9-16    Strzyż Andrzej
17-24    Melnicki Sylwester
17-24    Kowalewski Piotr
17-24    Smoliński Dominik
17-24    Michał Gackowski
17-24    Mariusz Formejster
17-24    Sawicki Piotr
17-24    Arkadiusz Hawryluk
17-24    Antoni Jurasz
25-32    Marcin Pietrow
25-32    Łukasz Kamiński
25-32    Andrzej Jakubowski
25-32    Ducki Grzegorz
25-32    Pukin Edward
25-32    Ślaski Adam
25-32    Marek Wawrzyniak
25-32    Gierwatowski Kacper
33-40    Piotr Markiewicz

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Grand Prix POD nr 9

Grand Prix POD nr 9

Wyniki dziewiątego turnieju Grand Prix POD (19.05.2018) ...

20-05-2018

Czytaj więcej

Oświadczenie

Oświadczenie

Poniżej zamieszczamy nadesłane oświadczenie dotyczące  zawod...

11-04-2018

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 7 i 8

Grand Prix POD nr 7 i 8

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD...

15-01-2018

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 5 i 6

Grand Prix POD nr 5 i 6

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD...

22-11-2017

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 3 i 4

Grand Prix POD nr 3 i 4

ZAPRASZAMY! ...

11-11-2017

Czytaj więcej

WDF World Cup 2017

WDF World Cup 2017

WDF World Cup ...

10-10-2017

Czytaj więcej

Winmau World Masters 2017

Winmau World Masters 2017

Polacy na Winmau World Masters 2017   ...

28-09-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

09-09-2017

Czytaj więcej

Oświadczenie POD

Oświadczenie POD w sprawie  Zawodnika Pawła Wołynki    ...

03-09-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Polska Liga Steeldarta INFO / SKŁADY / TERMINARZ ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

Opole 26-27.05.2018

PEŁNE WYNIKI PONIŻEJ

27-05-2018

Czytaj więcej

Olsztyn 21/22.04.2018

Pełne wyniki poniżej

23-04-2018

Czytaj więcej

Nowa Sól 14.04.2018

Pełne wyniki poniżej

15-04-2018

Czytaj więcej

Wieliczka 14/15.04.2018

Pełne wyniki poniżej

15-04-2018

Czytaj więcej

Gdynia 07.04.2018

Pełne wyniki poniżej

08-04-2018

Czytaj więcej

Środa Wlkp. 24.03.2018

Pełne wyniki poniżej

25-03-2018

Czytaj więcej

Poznań 03.02.2018

Pełne wyniki poniżej

04-02-2018

Czytaj więcej

Krotoszyn 09.12.2017

Pełne wyniki poniżej

11-12-2017

Czytaj więcej

Andrychów 10.12.2017

Pełne wyniki poniżej

10-12-2017

Czytaj więcej

Andrychów 09.12.2017

Pełne wyniki poniżej

10-12-2017

Czytaj więcej

Środa Wlkp. 21.10.2017

Pełne wyniki poniżej

21-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 15.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 14.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Nakło nad Notecią 07.10.2017

Pełne wyniki poniżej

08-10-2017

Czytaj więcej

Czaplinek 23.09.2017

Pełne wyniki poniżej

24-09-2017

Czytaj więcej

Niepołomice 26/27.08.2017

Pełne wyniki poniżej

28-08-2017

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365