Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach serii Pucharu Polski POD triumfowali w sobotę Małgorzata Markowska i Krzysztof Chmielewski, w niedzielę  Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski. W turniejach młodzieżowych w sobotę i niedzielę triumfował Sebastian Białecki. Gratulacje!

 

25 marca 2017

 

kobiety

 

1. Małgorzata Markowska 
2. Nina Lech 
3-4 Katarzyna Drążek 
3-4 Katarzyna Nowaczek 
5-8 Daria Golly 
5-8 Joanna Kubowicz 
5-8 Magdalena Musiał 
5-8 Małgorzata Pacierpnik 
9-12 Kalina Pietrzak 
9-12 Dominika Juszko 
9-12 Ola Boniecka 
9-12 Małgorzata Borgosz 
13-16 Mariola Hawryluk 
13-16 Patrycja Głowacka 
13-16 Anna Bieda 
13-16 Joanna Pieczulis 
17-20 Kinga Małek 
17-20 Wioletta Zientara 
17-20 Edyta Rogalska 
17-20 Agnieszka Lidzbarska 
21-24 Natalia Kossakowska

 

mężczyźni 

 

1 Krzysztof Chmielewski 
2 Wojciech Kozłowski 
3-4 Tomasz Kozłowski 
3-4 Wojciech Gleń 
5-8 Marek Pietralczyk 
5-8 Mateusz Sawicki 
5-8 Konrad Kondracki 
5-8 Maciej Zaborski 
9-16 Konrad Babula 
9-16 Adam Bieda 
9-16 Grzegorz Czerwiński 
9-16 Sebastian Białecki 
9-16 Sebastian Błażejewski 
9-16 Mariusz Golly 
9-16 Artur Markowski 
9-16 Dominik Wasiak 
17-32 Michał Sujkowski 
17-32 Adam Sląski 
17-32 Przemek Frontczak 
17-32 Łukasz Wacławski 
17-32 Adrian Michna 
17-32 Mateusz Rybka 
17-32 Artek Rogalski 
17-32 Adam Jurzyk 
17-32 Wojciech Pasinski 
17-32 Paweł Styczyński 
17-32 Mateusz Fabisiak 
17-32 Piotr Białecki 
17-32 Darek Cieplucha 
17-32 Maciej Lidzbarski 
17-32 Tomasz Bugaj 
17-32 Bartek Michałowski 
33-64 Adian Lewandowski 
33-64 Robert Nowak 
33-64 Andrzej Dębkowski 
33-64 Marek Kubowicz 
33-64 Tomasz Milewczyk 
33-64 Kacper Moczarski 
33-64 Jacek Krupka 
33-64 Zbigniew Piwoński 
33-64 Adam Kubiak 
33-64 Piotr Ostrowski 
33-64 Paweł Zgudka 
33-64 Krzysztof Waberski 
33-64 Robert Goławski 
33-64 Marcin Marczewski 
33-64 Adam Kłopotowski 
33-64 Adam Bekus 
33-64 Karol Sitnik 
33-64 Krzysztof Kwiatkowski 
33-64 Cezary Wiśniewski 
33-64 Artur Sobociński 
33-64 Dariusz Pawłowski 
33-64 Piotr Warwas 
33-64 Piotr Sawicki 
33-64 Krzysztof Chechliński 
33-64 Krzysztof Jurczuk 
33-64 Antoni Jurasz 
33-64 Sławek Wiśniewski 
33-64 Przemek Pośpiech 
33-64 Dariusz Furman 
33-64 Konrad Małek 
33-64 Rafał Ośko 
33-64 Adam Zapaśnik 
65-96 Maciej Matoga 
65-96 Piotr Karolak 
65-96 Paweł Kubaliński 
65-96 Piotr Winiarski 
65-96 Leński Arkadiusz 
65-96 Gustaw Pluta 
65-96 Piotr Pech 
65-96 Krzysztof Iwaniuk 
65-96 Jakub Majek 
65-96 Piotr Ciurysek 
65-96 Wojtek Bułakowski 
65-96 Krzysztof Kuprewicz 
65-96 Marcin Wroński 
65-96 Jacek Soszyński 
65-96 Witold Scholz 
65-96 Tomek Szarański 
65-96 Paweł Marciniak 
65-96 Damian Starzyński 
65-96 Artur Kowalczuk 
65-96 Mariusz Rosłaniec 
65-96 Marcin Łask 
65-96 Mirek Kowalski 
65-96 Paweł Kowalski 
65-96 Wiktor Nurzyński 
65-96 Norbert Krzywosz 
65-96 Maciej Luty 
65-96 Zbigniew Żelichowski 
65-96 Jacek Domka 
65-96 Paweł Pruchniak 
65-96 Marek Hawrot 
65-96 Marcin Jezionek 
65-96 Tomek Janus 
97-128 Dawid Herberg 
97-128 Szaniawski Marcin 
97-128 Piotr Majek 
97-128 Mariusz Brzozowski 
97-128 Tomasz Janicki 
97-128 Piotr Świacki 
97-128 Robert Rodkiewicz 
97-128 Krzysztof Iwanicki 
97-128 Suszek Tomasz 
97-128 Michał Grabarczuk 
97-128 Piotr Markiewicz 
97-128 Marek Wawrzyniak 
97-128 Mateusz Bakała 
97-128 Grzegorz Ostrowski 
97-128 Jarek Kowalczyk 
97-128 Andrzej Sokołowski 
97-128 Łukasz Drygiel 
97-128 Marcin Muszyński 
97-128 Jakub Sak 
97-128 Maciej Orłowski 
97-128 Michał Chiliński 
97-128 Piotr Kowalewski 
97-128 Mariusz Matwiejuk 
97-128 Tomasz Brzęczkowski 
97-128 Jacek Pośpiech 
97-128 Kamil Dąbrowski 
97-128 Jakub Kowalczyk 
97-128 Michał Bełza 
97-128 Zenon Szymański 
97-128 Michał Borwiecki 
97-128 Arkadiusz Hawryluk 
97-128 Krzysztof Makowski

 

młodzież

 

1 Sebastian Białecki 
2 Mateusz Rybka 
3-4 Jakub Sak 
3-4 Dawid Herberg 
5-8 Przemek Pośpiech 
5-8 Piotr Świacki 
5-8 Kacper Moczarski 
5-8 Wiktor Nurzyński

 

 

26 marca 2017

 

kobiety

 

1 Karolina Podgórska
2 Małgorzata Pacierpnik
3-4 Małgorzata Markowska 
3-4 Katarzyna Drążek
5-8 Joanna Kubowicz
5-8 Nina Lech
5-8 Iwona Dehamchi
5-8 Ola Boniecka
9-12 Agnieszka Klich
9-12 Maja Groszek
9-12 Patrycja Głowacka
9-12 Anna Zwolińska
13-16 Małgorzata Borgosz
13-16 Joanna Pieczulis
13-16 Justyna Warda
13-16 Dominika Juszko
17-20 Katarzyna Nowaczek
17-20 Agnieszka Lidzbarska
17-20 Daria Kłopotowska
17-20 Kinga Małek
21-24 Wioletta Zientara

 

mężczyźni

1 Krzysztof Ratajski
2 Wojciech Pasinski
3-4 Piotr Warwas
3-4 Krzysztof Chmielewski
5-8 Dariusz Furman
5-8 Artur Siekierski
5-8 Norbert Krzywosz
5-8 Adam Zapaśnik
9-16 Sebastian Błażejewski
9-16 Artur Rogalski
9-16 Dawid Herberg
9-16 Piotr Białecki
9-16 Paweł Styczyński
9-16 Grzanka Sylwester
9-16 Marcin Marczewski
9-16 Dariusz Cieplucha
17-32 Bartek Michałowski
17-32 Mateusz Fabisiak
17-32 Dariusz Pawłowski
17-32 Maciej Luty
17-32 Grzegorz Czerwiński
17-32 Marcin Jezionek
17-32 Cezary Wiśniewski
17-32 Sławek Wiśniewski
17-32 Arkadiusz Leński
17-32 Adrian Michna
17-32 Marek Kubowicz
17-32 Adam Kubiak
17-32 Sebastian Białecki
17-32 Zbigniew Piwoński
17-32 Jacek Krupka
17-32 Adam Ślaski
33-48 Adian Lewandowski
33-48 Konrad Klich
33-48 Konrad Babula
33-48 Piotr Winiarski
33-48 Piotr Sawicki
33-48 Maciej Zaborski
33-48 Zenon Szymański
33-48 Kamil Dąbrowski
33-48 Jarosław Kowalczyk
33-48 Karol Sitnik
33-48 Michał Sujkowski
33-48 Robert Nowak
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Konrad Kondracki
33-48 Tomasz Szarański
33-48 Jakub Kowalczyk
49-64 Paweł Kamiński
49-64 Maciej Orłowski
49-64 Krzysztof Chechlinski
49-64 Mateusz Bąkała
49-64 Mateusz Sawicki
49-64 Adam Bekus
49-64 Robert Rodkiewicz
49-64 Marcin Nowak
49-64 Maciej Lidzbarski
49-64 Artur Markowski
49-64 Konrad Małek
49-64 Andrzej Jakubowski
49-64 Michał Bełza
49-64 Grzegorz Kopeć
49-64 Witold Scholz
49-64 Piotr Karolak
65-80 Przemysław Pośpiech
65-80 Mariusz Brzozowski
65-80 Marek Wierzbowski
65-80 Wojciech Bułakowski
65-80 Paweł Marciniak
65-80 Wiktor Nurzyuński
65-80 Mariusz Rosłaniec
65-80 Jakub Sak
65-80 Jacek Kocus 
65-80 Marek Kołodziejczyk
65-80 Adam Kłopotowski
65-80 Marek Wawrzyniak
65-80 Gustaw Pluta
65-80 Jacek Soszyński
65-80 Kacper Moczarski
65-80 Jacek Pośpiech
81-96 Piotr Ostrowski
81-96 Andrzej Sokołowski
81-96 Marcin Lewandowicz
81-96 Artur Sobociński
81-96 Mateusz Rybka
81-96 Adam Jurzyk
81-96 Grzegorz Ostrowski
81-96 Bartłomiej Karolak
81-96 Piotr Świacki
81-96 Maciej Matoga
81-96 Marek Hawrot

 

młodzież

 

1 Sebastian Białecki 
2 Dawid Herberg

3-4 Kacper Moczarski 
3-4 Przemek Pośpiech 
5-8 Jakub Kowalczyk
5-8 Mateusz Rybka 
5-8 Jakub Sak 

5-8 Wiktor Nurzyński

9-10 Piotr Świacki

9-10 Bartłomiej Karolak

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

10-08-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

10.06.2017 Wrzosowo

W sobotę (10.06.2017 ) w turnieju serii Pucharu Polski we Wr...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Kraków

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Krakowie,  turniejów se...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Augustów

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Augustowie,  turniejów ...

12-06-2017

Czytaj więcej

03-04.06.2017 Gdynia

Wołynka dwukrotnie, Małgorzata Markowska i Katarzyna Drążek ...

06-06-2017

Czytaj więcej

22.04.2017 Zielona Góra

W rozegranym, 22.04. w Zielonej Górze, turnieju serii Puchar...

03-05-2017

Czytaj więcej

22-23.04.2017 Elbląg

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu...

25-04-2017

Czytaj więcej

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365