Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Lista zawodników licencjonowanych

 

 

 

  ZAWODNIK
1. ADAMCZYK SEBASTIAN
2. ADAMSKI ARKADIUSZ
3. BANASZAK KRZYSZTOF
4. BASIAK ALEKSANDRA
5. BASIAK WOJCIECH
6. BERNACKI TOMASZ
7. BIAŁECKI PIOTR
8. BIEDA ADAM
9. BŁAŻEJEWSKI SEBASTIAN
10. BOGDANOWICZ ARKADIUSZ
11. BORECKI DANIEL
12. BOROWIAK GRZEGORZ
13. BORSKI DANIEL
14. BRZOZOWICZ ADAM
15. CALIŃSKI KAMIL
16. CAŁUS TOMASZ
17. CEGIELSKI PRZEMYSŁAW
18. CIECHONSKI ARTUR
19. CIEPLUCHA DARIUSZ
20. CIEŚLAK JACEK
21. CIEŚLAK MAREK
22. CIKAŁA MICHAŁ
23. CIURA CEZARY
24. COOK PATRYK
25. CZECHOWSKA WIOLETTA
26. DĄBROWSKI ADAM
27. DĄBROWSKI ARTUR
28. DĄBROWSKI KAMIL
29. DĄBROWSKI KRZYSZTOF
30. DĄBROWSKI RADOSŁAW
31. DERENDA WOJCIECH
32. DĘBKOWSKI ANDRZEJ
33. DORSZ MARIUSZ
34. DUCKI GRZEGORZ
35. DUDEK MARIAN
36. DUKOWSKI PIOTR
37. DYBKA MACIEJ
38. DZIKOŁOWSKI TOMASZ
39. FIDELUS AGATA
40. FIEDORUK MARCIN
41. FRUKACZ MARIUSZ
42. FRUKACZ ROBERT
43. FUKS ROBERT
44. FURMAN DARIUSZ
45. GAERTNER ROBERT
46. GAJEWSKI TOMASZ
47. GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF
48. GDANIEC GRZEGORZ
49. GEWERT PAWEŁ
50. GLAPIAK ADAM
51. GLEŃ WOJCIECH
52. GLINIECKA KATARZYNA
53. GŁOWACJA PATRYCJA
246. GŁYDZIAK KINGA
54. GOLLY DARIA
55. GOLLY MARIUSZ
251. GONTARCZYK ANDRZEJ
56. GRABARA PIOTR
57. GROENWALD MAREK
58. GRZANKA SYLWESTER
59. GRZYB KATARZYNA
60. GRZYBKOWSKI OLGIERD
61. GUMUŁKA JAROSŁAW
62. HOFFA DANIEL
63. HORODEŃSKI RAFAŁ
64. IWANIUK KRZYSZTOF
65. JAKUBCZYK TOMASZ
66. JAKUBOWSKA PAULINA
237. JANIAK DANIEL
67. JANIAK KRZYSZTOF
68. JANICKI PRZEMYSŁAW
69. JASIŃSKI ADRIAN
70. JASIŃSKI MATEUSZ
71. JASIŃSKI RADOSŁAW
72. JĄCZKOWSKI PRZEMYSŁAW
73. JEZIONEK MARCIN
74. JURASZ ANTONI
75. JURCZUK KRZYSZTOF
76. JUSZKO DOMINIKA
77. KALENIK PIOTR
78. KANIK TYTUS
79. KAPTUR JERZY
80. KAPUŚCIŃSKI MARCIN
81. KARBOWIAK SYLWESTER
82. KASIŃSKI MAREK
83. KAWALEC DANIEL
84. KCIUK KRZYSZTOF
85. KLISZEWICZ JÓZEF
86. KŁEK JACEK
249. KŁOPOTOWSKI ADAM
87. KOLANOWSKI ŁUKASZ
88. KOŁODZIEJCZYK MAREK
89. KONDRACKI KONRAD
90. KONDRAK KRZYSZTOF
91. KONKOL KRZYSZTOF
92. KOPANIA ŁUKASZ
93. KORALEWSKI JAKUB
94. KORDALA ALAN
95. KOSIORKIEWICZ MICHAŁ
96. KOŚCIELNIAK RAFAŁ
97. KOT ARTUR
98. KOTWAS JANUSZ
99. KOWALCZYK ANNA
100. KOWALCZYK MARCIN
101. KOWALSKI MIROSŁAW
102. KOZŁOWSKI TOMASZ
103. KRASUSKI KONRAD
104. KRUSZEWSKI MARCIN
105. KRYSTOF-BIAŁAS EWA
106. KRYSZTOFIAK PIOTR
107. KRZESZEWSKA PAULINA
108. KUBOWICZ JOANNA
109. KUBOWICZ MAREK
110. KULIKOWSKI PIOTR
111. KULJON ADAM
112. KUPIEC ARTUR
113. KURT JAROSŁAW
114. KUZNOWICZ ILONA
115. LAUER KRZYSZTOF
116. LESIŃSKI TOMASZ
238. LEWANDOWICZ MARCIN
117. LEWANDOWSKI ADRIAN
240. LEWANDOWSKI MAREK
118. LIS TOMASZ
119. LISAJ MACIEJ
120. LUBKE MARCIN
121. LUDWIKOWSKI NORBERT
122. LUTY ANDRZEJ
123. ŁAPETA MARCIN
124. ŁUCZAK ŁUKASZ
125. MADEJSKI SEBASTIAN
126. MAKIEWICZ DANIEL
127. MAKWIŃSKI SŁAWOMIR
128. MARCINIAK DARIUSZ
129. MARCINIAK IRENEUSZ
130. MARKOWSKA MAŁGORZATA
131. MARKOWSKI ARTUR
132. MARSZAŁEK SARA
133. MATCZAK MARCIN
134. MELNICKI SYLWESTER
135. MICHNA ADRIAN
136. MIKUŁOWSKI MAREK
137. MILER TOMASZ
138. MISIAK PRZEMYSŁAW
139. MOSCZYŃSKI SEBASTIAN
140. MOSZAK SZYMON
141. MYDLARZ SEBASTIAN
142. NIEDBALEC SZYMON
143. NOWACZEK KATARZYNA
144. NOWAK GRZEGORZ
145. NOWAK KRZYSZTOF
146. NOWAK MARTA
147. NOWAK STANISŁAW
148. NYLEC PRZEMYSŁAW
241. OBIELECKI MAREK
149. OLEJNICZAK MARIUSZ
150. OLEJNIK PAWEŁ
151. OLSZEWSKI BOGUSŁAW
152. OLSZEWSKI SŁAWOMIR
153. OŚKO RAFAŁ
154. PAJEWSKA ANNA
155. PAJEWSKI RADOSŁAW
156. PAWELCZYK ŁUKASZ
157. PAWLICKA MARTA
158. PAWLICKI PAWEŁ
159. PAWLICKI PRZEMYSŁAW
160. PĘDZIWIATR TOMASZ
161. PIĄTCZAK PIOTR
162. PIETROW MARCIN
163. PIETRZAK KAROL
242. PIETRZAK MAREK
164. PIĘTKA TOMASZ
165. PIOTROWICZ KRZYSZTOF
166. PIOTROWICZ TOMASZ
167. PISARSKI JAROSŁAW
168. PIWOŃSKI ZBIGNIEW
169. PLUTA GUSTAW
170. PODGÓRSKA KAROLINA
171. PODLEWSKI ARKADIUSZ
172. PODSADA ARTUR
173. POLAKOWSKI BARTEK
174. PÓŁTORAK MICHAŁ
175. PRZYBYŁOWSKI MACIEJ
243. PRZYBYŁOWSKI MATEUSZ
176. RAKOWSKI KRYSTIAN
177. RATAJSKI KRZYSZTOF
178. ROBAK DAWID
179. RODKIEWICZ ROBERT
180. RUBIS BARTOSZ
181. RUCIŃSKI ZBIGNIEW
182. RYBKA TADEUSZ
183. RYMARCZYK TOMASZ
184. RYPINA KRZYSZTOF
185. RYPINA MATEUSZ
186. SALA AGNIESZKA
187. SAS MATEUSZ
188. SAWICKI PRZEMYSŁAW
248. SCHOLZ WITOLD
189. SERETNY STANISŁAW
190. SEWULOK SŁAWOMIR
191. SĘDZIAK OSKAR
192. SIEKIERSKI ARTUR
193. SIEMASZKO PAULINA
194. SIEMASZKO PAWEŁ
195. SIODŁA TOMASZ
196. SKRZYPSKI MARIUSZ
197. SKUBAŁA MARCIN
245. SŁAWIANOWSKI ROBERT
198. SŁOMSKI MARCIN
199. SŁOWIKOWSKA RENATA
200. SMOLIŃSKA DIANA
201. SOBCZYK PIOTR
250. SOŁTYS WOJCIECH
202. STEFAN TOMASZ
203. STEFOWSKI MACIEJ
204. STRAMSKI PAWEŁ
205. SYRDYK ROBERT
206. SZCZEPANIAK MATEUSZ
207. SZCZEPANIAK SANDRA
208. SZOSTAK SEBASTIAN
209. ŚCIUBILECKI ARTUR
210. ŚLASKI ADAM
211. TATERKA JAKUB
239. TOMCZAK MARCIN
212. TUREK PIOTR
213. UNISZEWSKI RAFAŁ
247. URBANIAK BARTOSZ
214. URBAŃSKI TOMASZ
215. UZNAŃSKI MARCIN 
216. WABERSKI KRZYSZTOF
217. WALCZAK JAKUB
218. WASILEWSKI WOJCIECH
244. WAŚKOWSKI PIOTR
219. WAWRZYNIAK MAREK
220. WERESZCZYŃSKI PIOTR
221. WESTFAL HENRYK
222. WIESZCZECZYŃSKA JOANNA
223. WILMAŃSKI KAMIL
224. WINIARSKI PIOTR
225. WOJTASZEK MATEUSZ
226. WOJTKOWIAK MARCIN
227. WOŁYNKA PAWEŁ
228. WOŁYNKO ADAM
229. WROŃSKI ARKADIUSZ
230. ZASADA MATEUSZ
231. ZIELIŃSKA MAŁGORZATA
232. ZIELIŃSKI HENRYK
233. ZIENKIEWICZ PAWEŁ
234. ZIENTARA ŻANETA
235. ŻUREK SEBASTIAN
236. ŻYCHLIŃSKI KRZYSZTOF

Ranking polonijny

Ranking polonijny

 

Dot. Rankingu Polonijnego
(zawodnicy występujący w turniejach WDF/BDO poza granicami Polski otrzymają punkty do osobnego rankingu wg klucza: miejsce w turnieju WDF/BDO, punktowane jak w „polskim” turnieju WDF/BDO, dzielone przez kategorię turnieju WDF/BDO (ale tylko w przypadku posiadania licencji zawodniczej POD). Zawodnik zobowiązany jest poinformować POD o swoim udziale w takim turnieju, oraz dostarczyć informacje o zajętym miejscu.

 

 SZCZEGÓŁOWY RANKING

  Panowie  
  Zawodnik Suma
1. Gomółka Michał 456
2. Łęga Piotr 156
3. Mikołajczyk Tomasz 156
4. Enkot Bartłomiej 96
5. Cegłowski Bartosz 72
6. Chmielewski Krzysztof 60
7. Stróżyk Krzysztof 48
8. Wieczorek Bartosz 24
9. Mydlarz Sebastian 40
10. Kozłowski Wiesław 24
11. Dzikołowski Tomasz 16
12. Smoliński Dominik 16
13. Iwaniuk Krzysztof 8
14. Kalenik Piotr 8
15. Lutycz Jarosław 8
     
  Panie  
  Zawodnik Suma
1. Rzepka Jolanta 176
2. Grzesik Aleksandra 112
3. Boniecka Aleksandra 24
4. Kubowicz Joanna 24
5. Słowikowska Renata 24
  Lutycz Justyna 24
  Szota Diana 16

Regiony

 

 

 

DANE KONTAKTOWE KOORDYNATORÓW REGIONALNYCH:

Zgłoszenie turnieju rankingowego POD należy przesłać droga mailową na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. po wstępnej obowiązkowej konsultacji z Koordynatorem danego regionu POD.

 

 

 

 

REGION KOORDYNATOR TELEFON MAIL
       
Zachodniopomorskie/Lubuskie Piotr Łęga 602685565 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zachodniopomorskie/Lubuskie Tomasz Bronowicki 503179740 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
Kujawsko-Pomorskie Mariusz Bożek 601826265 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
Wielkopolskie Robert Każmierczak 501463009  
       
Łódzkie Michał Solarz 509 37 37 20 lub 781 501 511 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
Dolnośląskie Tadeusz Rybka 886481712 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
Małopolskie/Świętokrzyskie/Podkarpackie Przemysław Bobrowski 506191561 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
Pomorskie/Warmińsko-Mazurskie Krzysztof Chmielewski 604717948 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
Mazowieckie/Podlaskie/Lubelskie Marek Kubowicz 601215664 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
       
Opolskie/Śląskie Mariusz Golly    
Opolskie/Śląskie Marcin Przybylok 660 663 245 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       

 

Regiony

Mistrzostwa Polski


Mistrzostw Polski/Finał SL sezonu 2015-2016 odbędą się w Łodzi.

Data i miejsce:  Mistrzostw Polski/Finał SL: 08-10.07.2016 Łódź, Ośrodek Prząśniczka

MISTRZOSTWA POLSKI 2014 (KLIKNIJ)

 

 

HISTORIA MISTRZOSTW POLSKI POD

Mistrzostwa Polski POD


Polska Organizacja Darta pierwsze Mistrzostwa Polski rozegrała w roku 2009 w  Gorzowie Wlkp. (lubuskie) . Pierwszym Mistrzem Polski panów  został  Krzysztof Ratajski, u pań triumfowała Ewa Żabka. Aleksandra Grzesik zdobyła już 4 tytuły Mistrzyni Polski z rzędu (od roku 2011)

DOTYCHCZASOWI MISTRZOWIE POLSKI

  

 

 

 

 DOTYCHCZASOWE MISTRZYNIE POLSKI

 
 

 

 

 

Panowie      
rok Mistrz Polski 2 miejsce 3 miejsce
       
Łódź 2016 Krzysztof Ratajski Tytus Kanik Krzysztof Stróżyk/Jacek Krupka
Łódź 2015 Tomasz Kozłowski Krzysztof Kciuk Grzegorz Działkowski/Łukasz Łuczak
Łódź 2014 Krzysztof Chmielewski Tytus Kanik Krzysztof Ratajski/Krzysztof Stróżyk
Lubniewice 2013 Radosław Szagański Tomasz Mikołajczyk Krzysztof Chmielewski/Leszek Hoffmann
Lubniewice 2012 Patryk Żabka Krzysztof Wojciechowski Robert Grażewski/Leszek Hoffmann
Poznań 2011 Krzysztof Wojciechowski Bartosz Wieczorek Patryk Żabka / Przemysław Bobrowski
Rogoźno 2010 Dariusz Żurański Piotr Król Patryk Żabka / Krzysztof Osiński
Gorzów Wlkp. 2009 Krzysztof Ratajski Krzysztof Wojciechowski Mariusz Piątek / Tomasz Bożek
       
       
Panie      
rok Mistrz Polski 2 miejsce 3 miejsce
       
Łódź 2016 Renata Słowikowska Małgorzata Markowska Karolina Podgórska/Katarzyna Żabka
Łódź 2015 Renata Słowikowska Aleksandra Grzesik Katarzyna Bożek/Marta Król
Łódź 2014 Aleksandra Grzesik Justyna Lutycz Karolina Podgórska/Katarzyna Gruszczyńska
Lubniewice 2013 Aleksandra Grzesik Małgorzata Zielińska Markowska Małgorzata/Marta Król
Lubniewice 2012 Aleksandra Grzesik Marta Król Joanna Kubowicz/Monika Żurawicka
Poznań 2011 Aleksandra Grzesik Karolina Podgórska Renata Słowikowska / Jolanta Rzepka
Rogoźno 2010 Joanna Kubowicz Bożena Bednarczyk Renata Słowikowska / Joanna Nawrocka
Gorzów Wlkp. 2009 Ewa Żabka Małgorzata Dunal Paulina Siemaszko / Agnieszka Taborowska
       
       
       
Mistrzowie Polski juniorów      
       
rok Mistrz Polski    
       
2016 Jordan Hołderny    
2015 Jordan Hołderny    
2014 Jordan Hołderny    
2013 Jordan Hołderny    
2012 nie rozgrywano    
2011 Mateusz Wawrzyniak    
2010 Marcin Krystyniak    

 

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

10-08-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

10.06.2017 Wrzosowo

W sobotę (10.06.2017 ) w turnieju serii Pucharu Polski we Wr...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Kraków

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Krakowie,  turniejów se...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Augustów

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Augustowie,  turniejów ...

12-06-2017

Czytaj więcej

03-04.06.2017 Gdynia

Wołynka dwukrotnie, Małgorzata Markowska i Katarzyna Drążek ...

06-06-2017

Czytaj więcej

22.04.2017 Zielona Góra

W rozegranym, 22.04. w Zielonej Górze, turnieju serii Puchar...

03-05-2017

Czytaj więcej

22-23.04.2017 Elbląg

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu...

25-04-2017

Czytaj więcej

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365