Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Grand Prix POD nr 7 i 8

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD.

 

INFO


Miejsce: Włocławek, Hotel Gościniec, Toruńska 104A, 87-800 Włocławek
Telefon: 608 057 748

PLAN WEEKENDU GRAND PRIX- 09-11.03.2018

 

PIĄTEK 09.03

Turniej Deblowy w kat. Pań i Panów

Zapisy do 18:00, Start Turniejów 18:30

Wpisowe od pary- 30 zł
System rozgrywek- grupy + SKO, Best of 3 w grupach, po grupach Best of 5 , 501 d.o. (dwóch zawodników na jednym liczniku)

Wysokość nagród:
1.    35 %
2.    25 %
3.    15 %- dwie pary deblowe

 

SOBOTA 10.03

1 ) Turniej VII Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

•    Turniej Panów- w  grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy  best of  5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
•    Turniej Pań- w  grupach system gry best of 3, po grupach  best of  5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.

2) Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do rozgrywek fazy pucharowej (sko) (panie i panowie grają osobno)

System rozgrywek- SKO
Wpisowe – 10 zł
Wysokość nagród Turnieju Panów:
1.    150 zl
2.    100 zł
3.    75 zł (dwóch zawodników)

Wysokość nagród w Turnieju Pań będzie ustalona po zamknięciu zapisów.

3) Rozgrywki Drużynowe Polskiej Ligi Steeldarta- rozpoczęcie po zakończeniu Turniejów Grand Prix oraz Grand Prix Cup

 

NIEDZIELA 11.03

Turniej VIII Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

•    Turniej Panów- w  grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy  best of  5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
•    Turniej Pań- w  grupach system gry best of 3, po grupach  best of  5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.

 

 

Organizator zastrzega sobie, że godziny rozpoczęcia turniejów oraz system gier mogą zostać zmienione, w zależności od ilości uczestników- dotyczy wszystkich turniejów podczas weekendu.

 

Istnieje możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3).

Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród. 

Jeżeli zawodnik, para zawodników, drużyna mający prawo na podstawie wyników zawodów do nagrody, jest nieobecny podczas wręczenia tych nagród, a jego nieobecność nie została wcześniej uzgodniona z organizatorem turnieju, zostaje on pozbawiony prawa do odbioru tejże nagrody.

 

WYNIKI SOBOTA

 

GP NR 7 PANIE  
   
1 Podgórska Karolina
2 Kopczyńska Iwona
3-4 Kruszyńska Ewa
3-4 Markowska Małgorzata
5-8 Groszek Maja
5-8 Rzepka Jolanta
5-8 Grzesik- Żyłka Aleksandra
5-8 Lutycz Justyna
9-16 Drążek Katarzyna
9-16 Lech Nina
9-16 Krzeszewska Paulina
9-16 Boniecka Aleksandra
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Czechowska Wioletta 
9-16 Załawka Karolina
9-16 Głowacka Patrycja
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Furman Agnieszka
17-24 Kubowicz Joanna
17-24 Słowikowska Renata
17-24 Golly Daria
17-24 Falba Ilona
17-24 Zientara Żaneta
17-24 Kłopotowska Daria
25-32 Madejska Joanna 
25-32 Lidzbarska Agnieszka
25-32 Sala Agnieszka
25-32 Smolińska Diana
25-32 Mikietyńska Ola
25-32 Głydziak Kinga
25-32 Langnet Iza
25-32 Konwent Lidia
33-40 Pawlicka Marta
33-40 Szarańska Monika
33-40 Dojniak Paulina
33-40 Łęga Agnieszka
33-40 Zięba Nikola
33-40 Musiał Magdalena
33-40 Gołub Monika
33-40 Popiel Joanna
41-48 Zasadzka Iwona
   

GP NR 7 

PANOWIE

   
1 Kciuk Krzysztof
2 Wacławski Łukasz
3-4 Jagieniak Norbert
3-4 Wołynka Paweł
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Słomski Marcin
5-8 Robak Dawid
5-8 Adamczyk Sebastian
9-16 Działkowski Grzegorz
9-16 Styczyński Paweł 
9-16 Zaborski Maciej
9-16 Bruliński Wojciech
9-16 Krupka Jacek
9-16 Michna Adrian
9-16 Stopa Tomasz
9-16 Pasiński Wojciech
17-32 Bekus Adam
17-32 Potoczniak Andrzej
17-32 Chechliński Krzysztof
17-32 Kondracki Konrad
17-32 Kozłowski Tomasz
17-32 Żyłka Adrian
17-32 Makiewicz Daniel
17-32 Golly Mariusz
17-32 Gontarewicz Krzysztof
17-32 Turek Piotr
17-32 Pałaszewski Damian
17-32 Uniszewski Rafał 
17-32 Frankiewicz Ireneusz
17-32 Furman Krzysztof
17-32 Sawicki Łukasz
17-32 Kovalov Dima
33-64 Gawłowicz Mariusz
33-64 Wilmański Kamil
33-64 Lauer Krzysztof
33-64 Rudnik Radosław
33-64 Półtorak Michał
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Dybka Maciej
33-64 Podgórski Sławomir
33-64 Smożewski Krzysztof
33-64 Jasiński Marek
33-64 Markowski Artur
33-64 Błażejewski Sebastian
33-64 Steyer Sebastian
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Brzozowicz Adam 
33-64 Pawłowski Konrad
33-64 Hryciuk Adam
33-64 Rusek Łukasz
33-64 Kempisty Tomasz
33-64 Olszewski Sławomir
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Przybyła Radosław
33-64 Michalski Tomasz
33-64 Gleń Wojciech
33-64 Lewandowski Adrian
33-64 Małek Marcin
33-64 Ruciński Zbigniew 
33-64 Skorupa Michał
33-64 Bieda Adam
33-64 Paul Mariusz
33-64 Wojciechowski Krzysztof
33-64 Łuczak Łukasz
65-96 Dębkowski Andrzej
65-96 Całus Tomasz
65-96 Pietrzak Jarosław
65-96 Sawicki Piotr
65-96 Chylińśki Damian
65-96 Herberg Dawid
65-96 Fałat Krzysztof 
65-96 Dul Tomasz
65-96 Cieślak Jacek
65-96 Janek Włodzimierz
65-96 Caliński Bartosz
65-96 Wiśniewski Sławomir
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Żeromiński August
65-96 Lidzbarski Maciej
65-96 Rutecki Bartosz
65-96 Madejski Sebastian
65-96 Butrym Lucjan
65-96 Dąbrowski Adam
65-96 Basiak Wojciech
65-96 Domańśki Dawid
65-96 Szałkowski Robert
65-96 Szostak Sebastian
65-96 Rutecki Tomasz
65-96 Dzikołowski Tomasz
65-96 Seredyński Tomasz
65-96 Dąbrowski Kamil
65-96 Kochański Hubert
65-96 Kostecki Piotr
65-96 Kozłowski Artur
65-96 Sędziak Piotr
65-96 Frydrych Wojciech
97-128 Lewandowski Witold
97-128 Pruchniak Paweł 
97-128 Strzelecki Łukasz 
97-128 Adamczyk Arkadiusz
97-128 Szczepanowski Patryk 
97-128 Jasiński Adrian
97-128 Morajka Łukasz
97-128 Jurczuk Krzysztof
97-128 Nagacz Grzegorz
97-128 Sewulok Sławomir
97-128 Waberski Krzysztof
97-128 Kwiatek Krzysztof
97-128 Kijanowski Krzysztof
97-128 Furman Dariusz
97-128 Rubaszka Łukasz
97-128 Kowalski Mirosław
97-128 Krasuski Konrad
97-128 Piotrowski Remigiusz
97-128 Domek Marcin
97-128 Mikołajczyk Michał
97-128 Domka Jacek
97-128 Dzięgiel Paweł
97-128 Kowalczyk Jakub
97-128 Ryglewski Damian 
97-128 Kubowicz Marek
97-128 Sławianowski Robert
97-128 Baum Janusz
97-128 Tylkowski Tomasz
97-128 Ośko Rafał
97-128 Mikułowski Marek
97-128 Szarański Tomasz
97-128 Czaja Rafał
129-160 Pajdak Grzegorz
129-160 Kasprzak Rafał
129-160 Małek Mariusz
129-160 Kuljon Adam
129-160 Szlachetka Przemysław
129-160 Kowalczyk Jarosław
129-160 Galubiński Henryk
129-160 Duda Sławomir
129-160 Butucaru Andrei
129-160 Szeniman Damian
129-160 Bączkowski Paweł
129-160 Musielak Dariusz
129-160 Kondrak Krzysztof 
129-160 Lewandowicz Marcin
129-160 Rumiński Dawid
129-160 Frukasz Mariusz
129-160 Pacierpnik Dariusz
129-160 Siodła Tomasz
129-160 Mikietyński Mateusz 
129-160 Zasada Mateusz
129-160 Walczak Jakub
129-160 Pietrzak Marek
129-160 Urbaniak Bartosz
129-160 Rosik Robert
129-160 Puchowski Leszek
129-160 Matuszewski Michał
129-160 Hudziński Jakub
129-160 Łęga Piotr
129-160 Zakrzewski Daniel
129-160 Różycki Kamil
129-160 Sawicki Przemysław
129-160 Osowski Paweł
161-192 Kończak Sławomir
161-192 Pisarski Jarosław
161-192 Tudek Eryk
161-192 Szajder Przemysław
161-192 Adamski Arkadiusz
161-192 Szczesik Adam
161-192 Słowikowski Bartosz
161-192 Pawlicki Przemysław
161-192 Zwierzchowski Tomasz 
161-192 Dziubany Michał
161-192 Hoffa Daniel
161-192 Górczyński Daniel
161-192 Śliwa Adrian
161-192 Kamiński Łukasz
161-192 Janiak Daniel
161-192 Sujkowski Michał 
161-192 Lewandowski Marek
161-192 Szymański Zenon
161-192 Pawlicki Paweł
161-192 Worzała Michał 
161-192 Łoniewski Łukasz
161-192 Wawrzyniak Marek 
161-192 Duda Dawid
161-192 Marciniak Paweł
161-192 Niedzielski Klaudiusz
161-192 Jarzyński Piotr
161-192 Stróżyk Krzysztof
   
GP CUP PANIE
   
1 Słowikowska Renata
2 Pacierpnik Małgorzata 
3-4 Langner Izabela
3-4 Golly Daria
5-8 Furman Agnieszka
5-8 Łęga Agnieszka
5-8 Smolińska Diana
5-8 Zięba Nikola
9-16 Madejska Joanna
9-16 Dojniak Paulina
9-16 Golub Monika
9-16 Zientara Żaneta
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Kłopotowska Daria
9-16 Lidzbarska Agnieszka
9-16 Falba Ilona
17-32 Madejska Joanna
17-32 Mikietyńska Aleksandra
17-32 Dojniak Paulina
17-32 Furman Agnieszka
17-32 Łęga Agnieszka
17-32 Golub Monika
17-32 Zientara Żaneta
17-32 Langner Izabela
17-32 Kubowicz Joanna
17-32 Szarańska Monika
17-32 Golly Daria
17-32 Kłopotowska Daria
17-32 Lidzbarska Agnieszka
17-32 Zięba Nikola
17-32 Konwent Lidia
17-32 Falba Ilona
   
GP CUP PANOWIE
   
1 Hoffa Daniel
2 Dul Tomasz
3-4 Butrym Lucjan
3-4 Niedzielski Klaudiusz 
5-8 Kopania Łukasz
5-8 Lewandowski Witold
5-8 Basiak Wojciech 
5-8 Jurczuk Krzysztof
9-16 Rosik Robert
9-16 Rubaszka Łukasz
9-16 Duda Sławomir
9-16 Domański Dawid
9-16 Sawicki Piotr
9-16 Kozłowski Artur
9-16 Strzelecki Łukasz
9-16 Kijanowski Krzysztof
17-32 Wiśniewski Sławomir
17-32 Sławianowski Robert
17-32 Małek Mariusz
17-32 Rutecki Bartosz
17-32 Domka Jacek
17-32 Pisarski Jarosław
17-32 Adamczyk Arkadiusz
17-32 Lewandowicz Marcin
17-32 Marciniak Paweł
17-32 Frukacz Mariusz
17-32 Szałkowski Robert
17-32 Dąbrowski Kamil
17-32 Madejski Sebastian
17-32 Piotrowski Remigiusz 
17-32 Calińśki Bartosz
17-32 Fałat Krzysztof
33-64 Kuljon Adam
33-64 Butucaru Andriei
33-64 Frydrych Wojciech
33-64 Wawrzyniak Marek
33-64 Pietrzak Marek
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Łoniewski Łukasz
33-64 Szarański Tomasz
33-64 Kostecki Piotr
33-64 Całus Tomasz
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Zwierzchowski Tomasz
33-64 Słowikowski Bartosz
33-64 Furman Dariusz
33-64 Bączkowski Paweł
33-64 Puchowski Leszek
33-64 Seredyński Tomasz
33-64 Duda Dawid
33-64 Dziubany Michał
33-64 Kubowicz Marek 
33-64 Chyliński Damian
33-64 Szymański Zenon
33-64 Janiak Daniel
33-64 Różycki Kamil
33-64 Lidzbarski Maciej
33-64 Pruchniak Paweł
33-64 Sujkowski Michał 
33-64 Mikołajczyjk Michał
33-64 Kowalczyk Jarosław
33-64 Szczepanowski Patryk
33-64 Baum Janusz
33-64 Herberg Dawid
65-128 Kuljon Adam
65-128 Worzała Michał
65-128 Butucaru Andriei
65-128 Rosik Robert
65-128 Frydrych Wojciech
65-128 Śliwa Adrian
65-128 Ośko Rafał
65-128 Wawrzyniak Marek
65-128 Pietrzak Marek
65-128 Kondrak Krzysztof
65-128 Waberski Krzysztof
65-128 Małek Mariusz
65-128 Rubaszka Łukasz
65-128 Łoniewski Łukasz
65-128 Dąbrowski Adam
65-128 Rutecki Bartosz
65-128 Kostecki Piotr
65-128 Czaja Rafał
65-128 Domka Jacek
65-128 Całus Tomasz
65-128 Dębkowski Andrzej
65-128 Kowalski Mirosław
65-128 Jasiński Adrian
65-128 Pisarski Jarosław
65-128 Adamczyk Arkadiusz
65-128 Matuszewski Michał
65-128 Ryglewski Damian
65-128 Furman Dariusz
65-128 Bączkowski Paweł
65-128 Domański Dawid
65-128 Mikietyński Mateusz
65-128 Lewandowicz Marcin
65-128 Seredyński Tomasz
65-128 Morajka Łukasz
65-128 Duda Dawid
65-128 Sawicki Piotr
65-128 Frukacz Mariusz
65-128 Galubiński Henryk
65-128 Jarzyński Piotr
65-128 Basiak Wojciech 
65-128 Chyliński Damian
65-128 Dzięgiel Paweł
65-128 Niedzielski Klaudiusz 
65-128 Szymański Zenon
65-128 Janiak Daniel
65-128 Kozłowski Artur
65-128 Szeniman Damian
65-128 Dąbrowski Kamil
65-128 Madejski Sebastian
65-128 Rutecki Tomasz
65-128 Pruchniak Paweł
65-128 Jurczuk Krzysztof
65-128 Sujkowski Michał 
65-128 Piotrowski Remigiusz 
65-128 Domek Marcin
65-128 Strzelecki Łukasz
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Zasada Mateusz
65-128 Ryglewski Jarosław
65-128 Szczepanowski Patryk
65-128 Dul Tomasz
65-128 Baum Janusz
65-128 Szlachetka Przemysław
65-128 Fałat Krzysztof
   


 

WYNIKI NIEDZIELA

 

GRAND PRIX POD NR 8 PANIE  
1 Podgórska Karolina  
2 Markowska Małgorzata
3-4 Słowikowska Renata
3-4 Lech Nina  
5-8 Załawka Karolina  
5-8 Rzepka Jolanta  
5-8 Lutycz Justyna  
5-8 Głydziak Kinga  
9-16 Pawlicka Marta  
9-16 Groszek Maja  
9-16 Madejska Joanna  
9-16 Kłopotowska Daria  
9-16 Pacierpnik Małgorzata
9-16 Boniecka Aleksandra
9-16 Krzeszewska Paulina
9-16 Langner Iza  
17-24 Zięba Nikola  
17-24 Falba Ilona  
17-24 Grzesik- Żyłka Aleksandra
17-24 Smolińska Diana  
17-24 Sala Agnieszka  
17-24 Kopczyńska Iwona  
17-24 Czechowska Wiola  
17-24 Dojniak Paulina  
25-32 Furman Aga  
25-32 Gołub Monika  
25-32 Zientara Żaneta  
25-32 Kubowicz Joanna  
25-32 Szarańska Monika  
25-32 Nowaczek Katarzyna
25-32 Drążek Katarzyna  
25-32 Głowacka Patrycja  
33-40 Golly Daria  
       
GRAND PRIX POD NR 8 PANOWIE
       
1 Kciuk Krzysztof  
2 Białecki Sebastian  
3-4 Wacławski Łukasz  
3-4 Gontarewicz Krzysztof
5-8 Pasinski Wojciech  
5-8 Robak Dawid  
5-8 Żyłka Adrian  
5-8 Sawicki Łukasz  
9-16 Działkowski Grzegorz
9-16 Adamczyk Sebastian
9-16 Wieczorek Bartosz  
9-16 Bruliński Wojciech  
9-16 Turek Piotr  
9-16 Mikołajczyk Michał  
9-16 Dzikołowski Tomasz  
9-16 Wołynka Paweł  
17-32 Rusek Łukasz  
17-32 Madejski Sebastian  
17-32 Marciniak Dariusz  
17-32 Jurczuk Krzysztof  
17-32 Kozłowski Tomasz  
17-32 Marciniak Paweł  
17-32 Krupka Jacek  
17-32 Olejnik Paweł  
17-32 Słomski Marcin  
17-32 Steyer Sebastian  
17-32 Lewandowski Witold
17-32 Chechliński Krzysztof
17-32 Gleń Wojciech  
17-32 Skorupa Michał  
17-32 Gawłowicz Mariusz  
17-32 Herberg Dawid  
33-64 Kondracki Konrad  
33-64 Pietralczyk Marek  
33-64 Domański Dawid  
33-64 Strzelecki Łukasz  
33-64 Półtorak Michał  
33-64 Kondrak Krzysztof  
33-64 Styczyński Paweł  
33-64 Lidzbarski Maciej  
33-64 Golly Mariusz  
33-64 Niedzielski Klaudiusz
33-64 Pawłowski Konrad  
33-64 Zaborski Maciej  
33-64 Dąbrowski Adam  
33-64 Duda Sławomir  
33-64 Dębkowski Andrzej  
33-64 Małek Mariusz  
33-64 Tylkowski Tomasz  
33-64 Olszewski Sławomir  
33-64 Całus Tomasz  
33-64 Furman Krzysztof  
33-64 Markowski Artur  
33-64 Pałaszewski Damian
33-64 Sędziak Piotr  
33-64 Mikułowski Marek  
33-64 Lewandowski Adrian
33-64 Baum Janusz  
33-64 Fałat Krzysztof  
33-64 Cieślak Jacek  
33-64 Potoczniak Andrzej  
33-64 Sawicki Pzemysław  
33-64 Siodła Tomasz  
33-64 Podgórski Sławomir  
65-96 Sawicki Piotr  
65-96 Łęga Piotr  
65-96 Puchowski Leszek  
65-96 Paul Mariusz  
65-96 Szostak Sebastian  
65-96 Kubowicz Marek  
65-96 Rubaszka Łukasz  
65-96 Małek Marcin  
65-96 Kowalczyk Jakub  
65-96 Kamiński Łukasz  
65-96 Waberski Krzysztof  
65-96 Błażejewski Sebastian
65-96 Furman Dariusz  
65-96 Sławianowski Robert
65-96 Kowalski Mirosław  
65-96 Bączkowski Paweł  
65-96 Piotrowski Remigiusz
65-96 Wilmański Kamil  
65-96 Kempisty Tomasz  
65-96 Białecki Piotr  
65-96 Bieda Adam  
65-96 Caliński Bartosz  
65-96 Wiśniewski Sławomir
65-96 Urbaniak Bartosz  
65-96 Jurasz Antoni  
65-96 Szlachetka Przemysław
65-96 Janiak Daniel  
65-96 Kozłowski Artur  
65-96 Kovalov Dima  
65-96 Hryciuk Adam  
65-96 Adamczyk Arkadiusz
65-96 Bugaj Tomasz  
97-128 Wasiak Dominik  
97-128 Pruchniak Paweł  
97-128 Pisarski Jarosław  
97-128 Dziubany Michał  
97-128 Sewulok Sławomir  
97-128 Kopania Łukasz  
97-128 Szeniman Damian  
97-128 Chyliński Damian  
97-128 Kijanowski Krzysztof
97-128 Domka Jacek  
97-128 Michna Adrian  
97-128 Butrym Lucjan  
97-128 Basiak Wojciech  
97-128 Dula Tomasz  
97-128 Przybyła Radosław  
97-128 Frukacz Mariusz  
97-128 Ryglewski Damian  
97-128 Pawlicki Paweł  
97-128 Nagacz Grzegorz  
97-128 Zakrzewski Daniel  
97-128 Rumiński Dawid  
97-128 Szczesik Adam  
97-128 Jasiński Marek  
97-128 Krasuski Konrad  
97-128 Łoniewski Łukasz  
97-128 Musielak Dariusz  
97-128 Różycki Kamil  
97-128 Bekus Adam  
97-128 Dzięgiel Paweł  
97-128 Szymański Zenon  
97-128 Jagieniak Norbert  
97-128 Matuszewski Michał
129-160 Ośko Rafał  
129-160 Hudziński Jakub  
129-160 Słowikowski Bartosz
129-160 Dąbrowski Kamil  
129-160 Dybka Maciej  
129-160 Pawlicki Przemysław
129-160 Duda Dawid  
129-160 Lewandowicz Marcin
129-160 Wawrzyniak Marek  
129-160 Kuljon Adam  
129-160 Pietrzak Jarek  
129-160 Topolewski Arkadiusz
129-160 Ruciński Zbigniew  
129-160 Zasada Mateusz  
129-160 Smożewski Krzysztof
129-160 Kwiatek Krzysztof  
129-160 Galubiński Henryk  
129-160 Jasiński Adrian  
129-160 Sujkowski Michał  
129-160 Kowalczyk Jarosław  
129-160 Hoffa Daniel  
129-160 Folbrycht Szymon  
129-160 Pajdak Grzegorz  
129-160 Czaja Rafał  
129-160 Makiewicz Daniel  
129-160 Brzozowicz Adam  
129-160 Rosik Robert  


{/tabs}

 

 

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Oświadczenie

Poniżej zamieszczamy nadesłane oświadczenie dotyczące  zawod...

11-04-2018

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 7 i 8

Grand Prix POD nr 7 i 8

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD...

15-01-2018

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 5 i 6

Grand Prix POD nr 5 i 6

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD...

22-11-2017

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 3 i 4

Grand Prix POD nr 3 i 4

ZAPRASZAMY! ...

11-11-2017

Czytaj więcej

WDF World Cup 2017

WDF World Cup 2017

WDF World Cup ...

10-10-2017

Czytaj więcej

Winmau World Masters 2017

Winmau World Masters 2017

Polacy na Winmau World Masters 2017   ...

28-09-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

09-09-2017

Czytaj więcej

Oświadczenie POD

Oświadczenie POD w sprawie  Zawodnika Pawła Wołynki    ...

03-09-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Polska Liga Steeldarta INFO / SKŁADY / TERMINARZ ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

Nowa Sól 14.04.2018

Pełne wyniki poniżej

15-04-2018

Czytaj więcej

Wieliczka 14/15.04.2018

Pełne wyniki poniżej

15-04-2018

Czytaj więcej

Gdynia 07.04.2018

Pełne wyniki poniżej

08-04-2018

Czytaj więcej

Środa Wlkp. 24.03.2018

Pełne wyniki poniżej

25-03-2018

Czytaj więcej

Poznań 03.02.2018

Pełne wyniki poniżej

04-02-2018

Czytaj więcej

Krotoszyn 09.12.2017

Pełne wyniki poniżej

11-12-2017

Czytaj więcej

Andrychów 10.12.2017

Pełne wyniki poniżej

10-12-2017

Czytaj więcej

Andrychów 09.12.2017

Pełne wyniki poniżej

10-12-2017

Czytaj więcej

Środa Wlkp. 21.10.2017

Pełne wyniki poniżej

21-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 15.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 14.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Nakło nad Notecią 07.10.2017

Pełne wyniki poniżej

08-10-2017

Czytaj więcej

Czaplinek 23.09.2017

Pełne wyniki poniżej

24-09-2017

Czytaj więcej

Niepołomice 26/27.08.2017

Pełne wyniki poniżej

28-08-2017

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365