Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Grand Prix POD nr 5 i 6

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD.

 

plan weekendu

Tym razem areną zmagań będzie podkrakowski Hotel Witek. Zapraszamy.

Miejsce Turnieju:
Hotel Witek, Centrum Konferencyjne
Handlowców 14, 32-085 Modlniczka, Kraków,

Ceny noclegów- 250 zł/dobę za pokój dwuosobowy ze śniadaniem
W związku z wymogami hotelu dot. rezerwacji grupowej rezerwacja tylko przez POD.
(nie ma możliwości rezerwacji bezpośrednio przez Hotel)
Kontakt : Aleksandra Boniecka, tel: 512 357 248 po godz: 18:00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt wiadomości prywatnej na facebooku.
Ilość pokojów limitowana (dysponujemy 60 pokojami)
Wpłata za noclegi do 10.12.2017 na konto bankowe: 57124065241111001052902535
właściciel- PDO Partner sp.z o.o.
oś. Przyjaźni 19/49, 61-689 Poznań
-------------------------------------------------------------------------------------
PLAN WEEKENDU GRAND PRIX- 12-14.01.2018

PIĄTEK 12.01
Turniej Deblowy w kat. Pań i Panów
Zapisy do 18:00, Start Turniejów 18:30
Wpisowe od pary- 30 zł
System rozgrywek- grupy + SKO, Best of 3 w grupach, po grupach Best of 5 , 501 d.o. (dwóch zawodników na jednym liczniku)
Wysokość nagród:
1. 35 %
2. 25 %
3. 15 %- dwie pary deblowe

SOBOTA 13.01
1 ) Turniej V Grand Prix Polski- kat Pań i Panów
Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30
• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7
Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)
Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.
2) Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do rozgrywek fazy pucharowej (sko) (panie i panowie grają osobno)
System rozgrywek- SKO
Wpisowe – 10 zł
Wysokość nagród Turnieju Panów:
1. 150 zl
2. 100 zł
3. 75 zł (dwóch zawodników)
Wysokość nagród w Turnieju Pań będzie ustalona po zamknięciu zapisów.
3) Rozgrywki Drużynowe Polskiej Ligi Steeldarta- 2 kolejki fazy grupowej (kolejki IV i V), rozpoczęcie po zakończeniu Turniejów Grand Prix oraz Grand Prix Cup

NIEDZIELA 14.01
Turniej VI Grand Prix Polski- kat Pań i Panów
Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30
• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7
Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)
Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.


Organizator zastrzega sobie, że godziny rozpoczęcia turniejów oraz system gier mogą zostać zmienione, w zależności od ilości uczestników- dotyczy wszystkich turniejów podczas weekendu.

Istnieje możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3).
Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.
Jeżeli zawodnik, para zawodników, drużyna mający prawo na podstawie wyników zawodów do nagrody, jest nieobecny podczas wręczenia tych nagród, a jego nieobecność nie została wcześniej uzgodniona z organizatorem turnieju, zostaje on pozbawiony prawa do odbioru tejże nagrody.


wyniki piątkowe

TURNIEJE DEBLOWE


Pełne wyniki Turnieju Pań

1 Boniecka/Słowikowska
2 Rzepka/Grzesik-Żyłka
3-4 Pacierpnik/Lech
3-4 Markowska/Podgórska
5-8 Zientara/Kopczyńska
5-8 Głowacka/Załawka
5-8 Durda/Gołub
5-8 Golly/Działkowska
9-12 Groszek/Kłopotowska
9-12 Nowaczek/Zielińska-Kołacz
9-12 Popiel/Mikietyńska
9-12 Pawlicka/Kubowicz
13-16 Wolska/Pietras
13-16 Lutycz/Szarańska
13-16 Furman/Wojdyła
13-16 Langner/Ryczkowska


Pełne wyniki Turnieju Panów

1 Adamczyk/Kozłowski
2 Kanik/Stróżyk
3-4 Golly/Kozłowski
3-4 Bruliński/Pałaszewski
5-8 Scholz/Motak
5-8 Furman/Furman
5-8 Marciniak/Gontarewicz
5-8 Michna/Małek
9-16 Furgał/Janik
9-16 Małek/Pietrzyk
9-16 Rogoziński/Rogoziński
9-16 Półtorak/Olszewski
9-16 Jamrozek/Czajkowski
9-16 Pawlicki/Szostak
9-16 Kubowicz/Błażejewski
9-16 Wołynka/Krupka
17-32 Galus/Rusek
17-32 Rybka/Kovalov
17-32 Hawrot/Hawrot
17-32 Jasiński/Vanous
17-32 Nowaczek/Czernik
17-32 Woś/Szeląg
17-32 Kijanowski/Żyłka
17-32 Lauer/Kryspin
17-32 Domka/Ośko
17-32 Krzyszczyk/Gorzny
17-32 Chochołowicz/Ciuk
17-32 Fałat/Niedziela
17-32 Stryjski/Boroszko
17-32 Caliński/Caliński
17-32 Gawłowicz/Krzywicki
17-32 Robak/Macha
33-48 Słomski/Jasiński
33-48 Paradysz/Kmiecik
33-48 Kamionka/Bełza
33-48 Polowczyk/Grupiński
33-48 Ast/Klocek
33-48 Gaczorek/Kowalski
33-48 Ryglewski/Adamczyk
33-48 Markowski/Dąbrowski
33-48 Toboła/Polakov
33-48 Kobylarz/Wacławski
33-48 Łoin/Bobrowski
33-48 Kłysz/Godziszewski
33-48 Studnicki/Rzemiński
33-48 Frankiewicz/Frydrych
33-48 Krasuski/Sołtys
33-48 Słowikowski/Rodkiecz
49-64 Zakrzewski/Pajdak
49-64 Dąbrowski/Marczewski
49-64 Kowalczyk/Szarański
49-64 Chiliński/Chiliński
49-64 Pluta/Dul
49-64 Stanisławski/Mazur
49-64 Działkowski/Maliczak
49-64 Śliwiński/Mikołajczyk
49-64 Chalaba/Novikau
49-64 Jakubowski/Sędziak
49-64 Jamielniak/Hoffa
49-64 Rosik/Galubiński
49-64 Ruciński/Lewandowski
49-64 Popławski/Korpysa
49-64 Dziubany/Bednarek
49-64 Wojciechowski/Kochański
65-80 Kamiński/Glondys
65-80 Turek/Adamski
65-80 Bąkała/Różycki
65-80 Kaźmierczak/Kasprzycki
65-80 Dybka/Przybylok
65-80 Gackowski/Laska
65-80 Mróz/Frąckowiak
65-80 Sewulok/Cikała
65-80 Gierczak/Domański
65-80 Lenart/Przybyła
65-80 Pacierpnik/Musialski
65-80 Sawicki/Jasiński
65-80 Zahora/Nagacz


wyniki sobotnie

GRAND PRIX POD NR 5

PANIE

 

1 Słowikowska Renata
2 Markowska Małgorzata
3-4 Podgórska Karolina  
3-4 Grzesik - Żyłka Aleksandra
5-8 Drążek Katarzyna  
5-8 Rzepka Jolanta  
5-8 Lech Nina  
5-8 Kopczyńska Iwona  
9-16 Zientara Żaneta  
9-16 Durda Angelika  
9-16 Gołub Monika  
9-16 Kubowicz Joanna  
9-16 Załawka Karolina  
9-16 Nowaczek Kasia  
9-16 Pacierpnik Małgorzata
9-16 Popiel Joanna  
17-24 Czechowska Wioletta
17-24 Golly Daria  
17-24 Pietras Klaudia  
17-24 Lutycz Justyna  
17-24 Falba Ilona  
17-24 Wolska Dominika  
17-24 Pawlicka Marta  
17-24 Żurek Agnieszka  
25-32 Kłopotowska Daria  
25-32 Langner Iza  
25-32 Konwent Lidia  
25-32 Bednarczyk Bożena  
25-32 Wideł Joanna  
25-32 Głowacka Patrycja  
25-32 Groszek Maja  
25-32 Mikietyńska Aleksandra
33-40 Zielińska- Kołacz Ewelina
33-40 Boniecka Aleksandra
33-40 Działkowska Joanna  
33-40 Sala Agnieszka  
33-40 Fidelus Agata  
33-40 Madejska Joanna  
33-40 Ryczkowska Anna  
       
PANOWIE    
       
1 Wołynka Paweł  
2 Bystrzycki Dominik  
3-4 Kozłowski Tomasz  
3-4 Kanik Tytus  
5-8 Kciuk Krzysztof  
5-8 Gontarewicz Krzysztof
5-8 Kobylarz Jerzy  
5-8 Wojciechowski Krzysztof
9-16 Steyer Sebastian  
9-16 Czajkowski Waldemar
9-16 Robak Dawid  
9-16 Krupka Jacek  
9-16 Małek Marcin  
9-16 Półtorak Michał  
9-16 Furman Krzysztof  
9-16 Adamczyk Arkadiusz
17-32 Toboła Patryk  
17-32 Michna Adrian  
17-32 Mikołajczyk Tomasz  
17-32 Sawicki Łukasz  
17-32 Bruliński Wojtek  
17-32 Skorupa Michał  
17-32 Jakubczyk Tomasz  
17-32 Macha Łukasz  
17-32 Sędziak Piotr  
17-32 Bobrowski Przemysław
17-32 Kubowicz Marek  
17-32 Całus Tomasz  
17-32 Reguła Łukasz  
17-32 Madejski Sebastian  
17-32 Sawicki Piotr  
17-32 Caliński Kamil  
33-64 Gawłowicz Mariusz  
33-64 Pałaszewski Damian
33-64 Słomski Marcin  
33-64 Sobczyk Piotr  
33-64 Marciniak Dariusz  
33-64 Frukacz Mariusz  
33-64 Sewulok Sławomir  
33-64 Wacławski Łukasz  
33-64 Łęga Piotr  
33-64 Obracaj Bartosz  
33-64 Caliński Bartosz  
33-64 Błażejewski Sebstian
33-64 Kryspin Krzysztof  
33-64 Frankiewicz Ireneusz
33-64 Golly Mariusz  
33-64 Lewandowski Adrian
33-64 Podgórski Sławomir  
33-64 Kozłowski Artur  
33-64 Marczewski Marcin  
33-64 Paradysz Hubert  
33-64 Dzięgiel Paweł  
33-64 Cikała Michał  
33-64 Olszewski Sławomir  
33-64 Rusek Łukasz  
33-64 Kamionka Andrzej  
33-64 Adamczyk Sebastian
33-64 Markowski Artur  
33-64 Turek Piotr  
33-64 Potoczniak Andrzej  
33-64 Hawrot Maciej  
33-64 Pluta Gustaw  
33-64 Rybka Tadeusz  
65-128 Parkitny Sławomir  
65-128 Dul Tomasz  
65-128 Bezak Stanisław  
65-128 Galus Krzysztof  
65-128 Rochmankowski Piotr
65-128 Polowczyk Krzysztof
65-128 Rausiński Dominik  
65-128 Glondys Maciej  
65-128 Zahora Rafał  
65-128 Lauer Krzysztof  
65-128 Pietrucha Łukasz  
65-128 Rumiński Dawid  
65-128 Pacierpnik Dariusz  
65-128 Marciniak Paweł   
65-128 Laska Marek  
65-128 Adamski Arkadiusz  
65-128 Dąbrowski Kamil  
65-128 Domański Dawid  
65-128 Furgał Hieronim  
65-128 Ruciński Zbigniew  
65-128 Stróżyk Krzysztof  
65-128 Urban Patryk  
65-128 Domka Jacek  
65-128 Pawlicki Przemysław
65-128 Działkowski Grzegorz
65-128 Wysocki Dariusz  
65-128 Dąbrowski Adam  
65-128 Motak Paweł  
65-128 Słowikowski Bartosz
65-128 Balmas Szymon  
65-128 Rogoziński Robert  
65-128 Hawrot Marek   
65-128 Sikora Arkadiusz  
65-128 Dybka Maciej  
65-128 Mazurkiewicz Kamil  
65-128 Jaworski Piotr  
65-128 Mróz Przemysław   
65-128 Galubiński Henryk  
65-128 Konieczny Łukasz  
65-128 Przybylok Marcin  
65-128 Kowalski Mirosław  
65-128 Jędrzejczak Wojciech
65-128 Rogoziński Dawid  
65-128 Rubaszka Łukasz  
65-128 Basiak Wojciech  
65-128 Jasiński Radosław  
65-128 Zaborski Maciej  
65-128 Dziubany Michał  
65-128 Urbaniak Bartosz  
65-128 Piontek Paweł  
65-128 Butrym Lucjan  
65-128 Gackowski Michał  
65-128 Matysik Eugeniusz  
65-128 Różycki Kamil  
65-128 Szymańśki Zenon  
65-128 Lewandowski Witold
65-128 Sawicki Przemysław  
65-128 Miziński Piotr  
65-128 Urbaniec Sebastian  
65-128 Kochański Hubert  
65-128 Niedziela Rafał  
65-128 Piotrowski Remigiusz
65-128 Jasiński Marek  
65-128 Herberg Dawid  
129-192 Pietrzak Jarosław  
129-192 Krzywicki Grzegorz  
129-192 Gaczorek Mirosław  
129-192 Novikau Żenia  
129-192 Sołtys Wojciech  
129-192 Kraska Grzegorz  
129-192 Małek Mariusz  
129-192 Matysek Ryszard  
129-192 Bednarek Mateusz  
129-192 Sikora Konrad  
129-192 Kowalczyk Jarosław  
129-192 Krzyszczyk Janusz  
129-192 Furman Dariusz  
129-192 Kawalec Daniel  
129-192 Makiewicz Daniel  
129-192 Pawłowski Konrad  
129-192 Scholz Witold  
129-192 Styczyński Paweł  
129-192 Szymak Iwesław  
129-192 Szajder Przemysław  
129-192 Jamrozek Dariusz  
129-192 Kołodziejczyk Marek
129-192 Leński Arkadiusz  
129-192 Łoin Przemysław  
129-192 Wójcik Dariusz  
129-192 Gierczak Damian  
129-192 Szeląg Dariusz  
129-192 Jakubowski Dariusz  
129-192 Szczesik Adam  
129-192 Matuszewski Michał
129-192 Pietrzyk Jakub  
129-192 Rochmankowski Tomasz
129-192 Swakoń Marceli  
129-192 Przybyła Radosław  
129-192 Ryniewicz Grzegorz  
129-192 Popławski Dariusz  
129-192 Korpysa Marcin  
129-192 Jamielniak Rafał  
129-192 Foltyn Przemysław  
129-192 Jasiński Adrian  
129-192 Bąkała Mateusz  
129-192 Lenart Marek  
129-192 Hoffa Daniel  
129-192 Rosik Robert  
129-192 Puchowski Leszek  
129-192 Sierpotowski Grzegorz
129-192 Stanisławski Kamil  
129-192 Stryjski Wojciech  
129-192 Mazur Maciej  
129-192 Frąckowiak Dawid  
129-192 Woś Przemysław  
129-192 Vanous Grzegorz  
129-192 Kovalov Dima  
129-192 Ośko Rafał  
129-192 Chalaba Przemysław
129-192 Krasuski Konrad  
129-192 Boroszko Daniel  
129-192 Nowaczek Bartosz  
129-192 Ślósarczyk Marcin  
129-192 Maliczak Jan  
129-192 Żyłka Adrian  
129-192 Rychter Michał  
129-192 Fałat Krzysztof  
129-192 Grupiński Marcin  
193-256 Żeromiński August  
193-256 Kijanowski Krzysztof
193-256 Pustelnik Mariusz  
193-256 Kastinger Krystian  
193-256 Frydrych Wojciech  
193-256 Kłysz Maciej  
193-256 Chiliński Michał  
193-256 Chiliński Krzysztof  
193-256 Styczyński Jacek  
193-256 Szostak Sebastian  
193-256 Jusiak Zdzisław  
193-256 Szarański Tomasz  
193-256 Gorzny Arkadiusz  
193-256 Ryglewski Damian  
193-256 Janik Grzegorz  
193-256 Śliwiński Tomasz  
193-256 Nagacz Grzegorz  
193-256 Jabłoński Marek  
193-256 Piętka Tomasz  
193-256 Śliwa Adrian  
193-256 Zakrzewski Daniel  
       
GRAND PRIX CUP    
       
1 Kovalov Dima  
2 Pawłowski Konrad  
3-4 Scholz Witold  
3-4 Matuszewski Michał
5-8 Mazur Maciej  
5-8 Łoin Przemysław  
5-8 Małek Mariusz  
5-8 Pietrzyk Jakub  
9-16 Fałat Krzysztof  
9-16 Sołtys Wojciech  
9-16 Lenart Marek  
9-16 Kowalczyk Jarosław  
9-16 Szymak Wiesław  
9-16 Vanous Grzegorz  
9-16 Szeląg Dariusz  
9-16 Rychter Michał  
17-32 Jamielniak Rafał  
17-32 Gierczak Damian  
17-32 Gaczorek Mirosław  
17-32 Szajder Przemysław  
17-32 Korpysa Marcin  
17-32 Sierpotowski Grzegorz
17-32 Bednarek Mateusz  
17-32 Przybyła Radosław  
17-32 Leński Arkadiusz  
17-32 Chiliński Michał  
17-32 Ośko Rafał  
17-32 Pustelnik Mariusz  
17-32 Kijanowski Krzysztof
17-32 Nagacz Grzegorz  
17-32 Novikau Żenia  
17-32 Szczesik Adam  
33-64 FREE    
33-64 Rosik Robert  
33-64 Jamrozek Damian  
33-64 Ślusarczyk Marcin  
33-64 Krzywicki Grzegorz  
33-64 Grupiński Marcin  
33-64 Makiewicz Daniel  
33-64 Pietrzak Jarosław  
33-64 FREE    
33-64 Furman Dariusz  
33-64 Foltyn Przemysław  
33-64 Szarański Tomasz  
33-64 Popławski Dariusz  
33-64 Chiliński Krzysztof  
33-64 Wójcik Dariusz  
33-64 FREE    
33-64 FREE    
33-64 Kawalec Daniel  
33-64 Śliwiński Tomasz  
33-64 Rochmanowski Piotr
33-64 Żeromiński August  
33-64 Jakubowski Dariusz  
33-64 Janik Grzegorz  
33-64 Stanisławski Kamil  
33-64 Stryjski Wojciech  
33-64 Bąkała Mateusz  
33-64 Woś Przemysław  
33-64 Maliczak Jan  
33-64 Sikora Konrad  
33-64 Chalaba Przemysłąw
33-64 Czernik Jarosław  
       
       
1 Langner Iza  
2 Falba Ilona  
3-4 Żurek Aga  
3-4 Madejska Joanna  
5-8 Czechowska Wiola  
5-8 Kłopotowska Daria   
5-8 Głowacka Patrycja  
5-8 Golly Daria  
9-16 Żurek Aga  
9-16 Konwent Lidia  
9-16 Kłopotowska Daria   
9-16 Langner Iza  
9-16 Głowacka Patrycja  
9-16 Miekietyńska Aleksandra
9-16 Bednarczyk Bożena  
9-16 Golly Daria  

 


wyniki niedzielne

 

 

PANIE        
         
1 Grzesik- Żyłka Aleksandra  
2 Podgórska Karolina    
3-4 Rzepka Jolanta    
3-4 Markowska Małgorzata  
5-8 Pacierpnik Małgorzata  
5-8 Słowikowska Renata  
5-8 Bednarczyk Bożena    
5-8 Falba Ilona    
9-16 Lech Nina    
9-16 Boniecka Aleksandra  
9-16 Furman Agnieszka    
9-16 Głowacka Patrycja    
9-16 Groszek Maja    
9-16 Madejska Joanna    
9-16 Kopczyńska Iwona    
9-16 Drążek Katarzyna    
17-24 Golly Daria    
17-24 Zientara Żaneta    
17-24 Załawka Karolina    
17-24 Kubowicz Joanna    
17-24 Pawlicka Marta    
17-24 Wolska Dominika    
17-24 Pietras Klaudia    
17-24 Langner Iza    
25-32 Działkowska Joanna    
25-32 Kłopotowska Daria    
25-32 Żurek Agnieszka    
25-32 Czechowska Wioletta  
25-32 Gołub Monika    
25-32 Fidelus Agata    
25-32 Zielińska- Kołacz Ewelina  
25-32 Wideł Joanna    
33-40 Sala Agnieszka    
         
PANOWIE      
         
1 Kciuk Krzysztof    
2 Kanik Tytus    
3-4 Małek Marcin    
3-4 Michna Adrian    
5-8 Kozłowski Tomasz    
5-8 Robak Dawid    
5-8 Skorupa Michał     
5-8 Wacławski Łukasz    
9-16 Babula Kondrad    
9-16 Błażejewski Sebastian  
9-16 Czajkowski Waldemar  
9-16 Pałaszewski Damian  
9-16 Gontarewicz Krzysztof  
9-16 Wołynka Paweł    
9-16 Całus Tomasz    
9-16 Rybka Tadeusz    
17-32 Kovalov Dima    
17-32 Dąbrowski Adam    
17-32 Marciniak Dariusz    
17-32 Ruciński Zbigniew    
17-32 Rusek Łukasz    
17-32 Łoin Przemysław    
17-32 Madejski Sebastian    
17-32 Lewandowski Adrian  
17-32 Gaczorek Mirosław    
17-32 Furgał Hieronim    
17-32 Sawicki Łukasz    
17-32 Gawłowicz Mariusz    
17-32 Jasiński Marek    
17-32 Olszewski Sławomir    
17-32 Potoczniak Andrzej    
17-32 Furman Krzysztof    
33-64 Małek Mariusz    
33-64 Przybylok Marcin    
33-64 Krasuski Konrad    
33-64 Steyer Sebastian    
33-64 Adamczyk Sebstian    
33-64 Bruliński Wojtek    
33-64 Stanisławski Kamil    
33-64 Słomski Marcin    
33-64 Mazur Maciej    
33-64 Żyłka Adrian    
33-64 Markowski Artur    
33-64 Sawicki Przemysław    
33-64 Urban Patryk    
33-64 Studnicki Krzysztof    
33-64 Hawrot Marek    
33-64 Gackowski Michał    
33-64 Janik Grzegorz    
33-64 Półtorak Michał    
33-64 Macha Łukasz    
33-64 Szostak Sebastian    
33-64 Zahora Rafał    
33-64 Działkowski Grzegorz  
33-64 Sołtys Wojciech    
33-64 Hoffa Daniel    
33-64 Gleń Wojciech    
33-64 Podgórski Sławomir    
33-64 Dziubany Michał    
33-64 Motak Paweł    
33-64 Styczyński Paweł    
33-64 Dybka Maciej    
33-64 Polowczyk Krzysztof  
33-64 Rogoziński Dawid    
65-96 Rubaszka Łukasz    
65-96 Pietrzyk Jakub    
65-96 Rosik Robert    
65-96 Dul Tomasz    
65-96 Rogoziński Robert    
65-96 Stryjski Wojciech    
65-96 Paradysz Hubert    
65-96 Pawłowski Konrad    
65-96 Leński Arkadiusz    
65-96 Konieczny Łukasz    
65-96 Kijanowski Krzysztof  
65-96 Pluta Gustaw    
65-96 Domański Dawid    
65-96 Szymański Zenon    
65-96 Butrym Lucjan    
65-96 Toboła Patryk    
65-96 Rausiński Dominik    
65-96 Kobylarz Jerzy    
65-96 Sędziak Piotr    
65-96 Matuszewski Michał  
65-96 Kowalski Mirosław    
65-96 Jaworski Piotr    
65-96 Jakubczyk Tomasz    
65-96 Domka Jacek    
65-96 Boroszko Daniel    
65-96 Vanous Grzegorz    
65-96 Golly Mariusz    
65-96 Niedziela Rafał    
65-96 Furman Dariusz     
65-96 Kowalczyk Jarosław    
65-96 Korpysa Marcin    
65-96 Nagacz Grzegorz    
97-128 Piotrowski Remigiusz  
97-128 Urbaniec Sebastian    
97-128 Bystrzycki Dominik    
97-128 Kmiecik Rafał    
97-128 Różycki Kamil    
97-128 Jamielniak Rafał    
97-128 Łęga Piotr    
97-128 Jakubowski Dariusz    
97-128 Sawicki Piotr    
97-128 Kubowicz Marek    
97-128 Popławski Dariusz    
97-128 Bąkała Mateusz    
97-128 Jasiński Radosław    
97-128 Matysik Eugeniusz    
97-128 Gierczak Damian    
97-128 Sikora Arkadiusz    
97-128 Pawlicki Przemysław  
97-128 Lewandowski Witold  
97-128 Kubacki Andrzej    
97-128 Rychter Michał    
97-128 Ośko Rafał    
97-128 Mazurkiewicz Kamil    
97-128 Szatan Zbigniew    
97-128 Piszczek Krzysztof    
97-128 Lapok Grzegorz    
97-128 Chalaba Przemysław  
97-128 Miziński Piotr    
97-128 Przybyła Radosław    
97-128 Maliczak Jan    
97-128 Pacierpnik Dariusz    
97-128 Wysocki Dariusz    
97-128 Małek Konrad    
129-160 Trojanowski Sławomir  
129-160 Kochański Hubert    
129-160 Styczyński Jacek    
129-160        
129-160 Urbanowicz Mirosław  
129-160 Dąbrowski Kamil    
129-160 Scholz Witold    
129-160 Czernik Jarosław    
129-160 Mikołajczyk Tomasz    
129-160 Marczewski Marcin    
129-160 Mróz Przemysław     
129-160 Szczesik Adam    
129-160 Bobrowski Przemysław  
129-160 Frukacz Mariusz    
129-160 Puchowski Leszek    
129-160 Jamrozek Dariusz    
129-160 Fałat Krzysztof    
129-160 Grupiński Marcin    
129-160 Lutycz Jarosław    
129-160 Galubiński Henryk    
129-160 Rumiński Dawid    
129-160 Caliński Bartosz    
129-160 Sikora Konrad    
129-160 Kłysz Maciej    
129-160 Śliwa Adrian    
129-160 Obracaj Bartosz    
129-160 Zabroski Maciej    
129-160 Chiliński Michał    
129-160 Słowikowski Bartosz  
129-160 Krzywicki Grzegorz    
129-160 Makiewicz Daniel    
129-160 Wojciechowski Krzysztof  
161-192 Urbaniak Bartosz    
161-192 Szarański Tomasz    
161-192 Chiliński Krzysztof    
161-192 Frąckowiak Dawid    
161-192 Jabłoński Marek    
161-192 Hawrot Maciej    
161-192 Caliński Kamil    
161-192 Jasiński Adrian    

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Grand Prix POD nr 9

Grand Prix POD nr 9

Wyniki dziewiątego turnieju Grand Prix POD (19.05.2018) ...

20-05-2018

Czytaj więcej

Oświadczenie

Oświadczenie

Poniżej zamieszczamy nadesłane oświadczenie dotyczące  zawod...

11-04-2018

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 7 i 8

Grand Prix POD nr 7 i 8

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD...

15-01-2018

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 5 i 6

Grand Prix POD nr 5 i 6

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD...

22-11-2017

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 3 i 4

Grand Prix POD nr 3 i 4

ZAPRASZAMY! ...

11-11-2017

Czytaj więcej

WDF World Cup 2017

WDF World Cup 2017

WDF World Cup ...

10-10-2017

Czytaj więcej

Winmau World Masters 2017

Winmau World Masters 2017

Polacy na Winmau World Masters 2017   ...

28-09-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

09-09-2017

Czytaj więcej

Oświadczenie POD

Oświadczenie POD w sprawie  Zawodnika Pawła Wołynki    ...

03-09-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Polska Liga Steeldarta INFO / SKŁADY / TERMINARZ ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

Opole 26-27.05.2018

PEŁNE WYNIKI PONIŻEJ

27-05-2018

Czytaj więcej

Olsztyn 21/22.04.2018

Pełne wyniki poniżej

23-04-2018

Czytaj więcej

Nowa Sól 14.04.2018

Pełne wyniki poniżej

15-04-2018

Czytaj więcej

Wieliczka 14/15.04.2018

Pełne wyniki poniżej

15-04-2018

Czytaj więcej

Gdynia 07.04.2018

Pełne wyniki poniżej

08-04-2018

Czytaj więcej

Środa Wlkp. 24.03.2018

Pełne wyniki poniżej

25-03-2018

Czytaj więcej

Poznań 03.02.2018

Pełne wyniki poniżej

04-02-2018

Czytaj więcej

Krotoszyn 09.12.2017

Pełne wyniki poniżej

11-12-2017

Czytaj więcej

Andrychów 10.12.2017

Pełne wyniki poniżej

10-12-2017

Czytaj więcej

Andrychów 09.12.2017

Pełne wyniki poniżej

10-12-2017

Czytaj więcej

Środa Wlkp. 21.10.2017

Pełne wyniki poniżej

21-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 15.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 14.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Nakło nad Notecią 07.10.2017

Pełne wyniki poniżej

08-10-2017

Czytaj więcej

Czaplinek 23.09.2017

Pełne wyniki poniżej

24-09-2017

Czytaj więcej

Niepołomice 26/27.08.2017

Pełne wyniki poniżej

28-08-2017

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365