Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Grand Prix POD nr 3 i 4

ZAPRASZAMY!

plan weekendu


PLAN WEEKENDU GRAND PRIX- 10-12.11.2017

 

PIĄTEK 10.11

Turniej Deblowy w kat. Pań i Panów

Zapisy do 18:00, Start Turniejów 18:30

Wpisowe od pary- 30 zł
System rozgrywek- grupy + SKO, Best of 3 w grupach, po grupach Best of 5 , 501 d.o. (dwóch zawodników na jednym liczniku)

Wysokość nagród:
1.    35 %
2.    25 %
3.    15 %- dwie pary deblowe

 

SOBOTA 11.11

1 ) Turniej III Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

•    Turniej Panów- w  grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy  best of  5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
•    Turniej Pań- w  grupach system gry best of 3, po grupach  best of  5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.

2) Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do rozgrywek fazy pucharowej (sko) (panie i panowie grają osobno)

System rozgrywek- SKO
Wpisowe – 10 zł
Wysokość nagród Turnieju Panów:
1.    150 zl
2.    100 zł
3.    75 zł (dwóch zawodników)

Wysokość nagród w Turnieju Pań będzie ustalona po zamknięciu zapisów.

3) Rozgrywki Drużynowe Polskiej Ligi Steeldarta- I runda- 3 kolejki fazy grupowej,  rozpoczęcie po zakończeniu Turniejów Grand Prix oraz Grand Prix Cup (szczegóły rozgrywek zostaną rozesłane do kapitanów drużyn drogą mailową)

 

NIEDZIELA 12.11

Turniej IV Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

•    Turniej Panów- w  grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy  best of  5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
•    Turniej Pań- w  grupach system gry best of 3, po grupach  best of  5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3). Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.

 

 

Organizator zastrzega sobie, że godziny rozpoczęcia turniejów oraz system gier mogą zostać zmienione, w zależności od ilości uczestników- dotyczy wszystkich turniejów podczas weekendu.

 

Istnieje możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. (za wyjątkiem zawodników/zawodniczek z miejsce 1-3).

Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród. 

Jeżeli zawodnik, para zawodników, drużyna mający prawo na podstawie wyników zawodów do nagrody, jest nieobecny podczas wręczenia tych nagród, a jego nieobecność nie została wcześniej uzgodniona z organizatorem turnieju, zostaje on pozbawiony prawa do odbioru tejże nagrody.


wyniki niedzielne

GRAND PRIX POD NR 4 PANIE

1    Podgórska Karolina
2    Król Marta
3-4    Markowska Małgorzata
3-4    Grzesik-Żyłka Aleksandra
5-8    Pawlicka Marta
5-8    Słowikowska Renata
5-8    Kruszyńska Ewa
5-8    Rzepka Jolanta
9-16    Madejska Joanna
9-16    Błaszczyk Magda
9-16    Nowaczek Katarzyna
9-16    Zasadzka Iwona
9-16    Pacierpnik Małgorzata
9-16    Falba Ilona
9-16    Kopczyńska Iwona
9-16    Głowacka Patrycja
17-24    Lech Nina
17-24    Langner Izabela
17-24    Głydziak Kinga
17-24    Durda Angelika
17-24    Pawłowska Magdalena
17-24    Zientara Żaneta
17-24    Grela Magdalena
17-24    Grudzińska Sylwia
25-32    Golly Daria
25-32    Dojniak Paulina
25-32    Kubowicz Joanna
25-32    Wolska Dominika
25-32    Sala Agnieszka
25-32    Drążek Katarzyna
25-32    Działkowska Joanna
25-32    Czechowska Wioletta
33-40    Kuznowicz Ilona
33-40    Krzeszewska Paulina
33-40    Kłopotowska Daria

GRAND PRIX POD NR 4 PANOWIE

1    Kciuk Krzysztof
2    Kanik Tytus
3-4    Bruliński Wojciech
3-4    Pasinski Wojciech
5-8    Turek Piotr
5-8    Smarz Sebastian
5-8    Czerwiński Grzegorz
5-8    Gontarewicz Krzysztof
9-16    Sawicki Łukasz
9-16    Potoczniak Andrzej
9-16    Błażejewski Sebastian
9-16    Małek Marcin
9-16    Kozłowski Tomasz
9-16    Jagieniak Norbert
9-16    Marciniak Dariusz
9-16    Skorupa Michał
17-32    Steyer Sebastian
17-32    Wołynka Paweł
17-32    Siodła Tomasz
17-32    Gorzny Arkadiusz
17-32    Robak Dawid
17-32    Bugaj Tomasz
17-32    Działkowski Grzegorz
17-32    Jurczuk Krzysztof
17-32    Pałaszewski Damian
17-32    Markowski Artur
17-32    Smarz Andrzej
17-32    Cieślak Jacek
17-32    Podgórski Sławomir
17-32    Chechliński Krzysztof
17-32    Madejski Sebastian
17-32    Kopania Łukasz
33-64    Małek Mariusz
33-64    Wieczorek Bartosz
33-64    Krasuski Konrad
33-64    Pruchniak Paweł
33-64    Kovalov Dmytro
33-64    Urban Patryk
33-64    Frankiewicz Ireneusz
33-64    Zaborski Maciej
33-64    Mróz Grzegorz
33-64    Dąbrowski Adam
33-64    Janiak Daniel
33-64    Golly Mariusz
33-64    Nagacz Grzegorz
33-64    Winiarski Piotr
33-64    Niedziela Rafał
33-64    Bieda Adam
33-64    Furman Dariusz
33-64    Lewandowski Adrian
33-64    Kowalski Mirosław
33-64    Styczyński Paweł
33-64    Sawicki Przemysław
33-64    Olszewski Sławomir
33-64    Wilmański Kamil
33-64    Michna Adrian
33-64    Bełza Michał
33-64    Obracaj Bartosz
33-64    Wacławski Łukasz
33-64    Kempisty Tomasz
33-64    Oskwarek Jacek
33-64    Rosik Robert
33-64    Bączkowski Paweł
33-64    Gleń Wojciech
65-96    Sławianowski Robert
65-96    Jurasz Antoni
65-96    Mazurkiewicz Kamil
65-96    Kostecki Piotr
65-96    Kondradzki Kondrad
65-96    Lidzbarski Maciej
65-96    Kijanowski Krzysztof
65-96    Frukacz Mariusz
65-96    Gaertner Robert
65-96    Kobylarz Jerzy
65-96    Kowalczyk Łukasz
65-96    Paul Mariusz
65-96    Fałat Krzysztof
65-96    Krzywosz Norbert
65-96    Tylkowski Tomasz
65-96    Pawłowski Darek
65-96    Rubaszka Łukasz
65-96    Hadzicki Michał
65-96    Matuszewski Michał
65-96    Kowalczyk Jarosław
65-96    Lewandowski Witold
65-96    Jałocha Damian
65-96    Herberg Dawid
65-96    Szczepaniak Jacek
65-96    Kowalczyk Jakub
65-96    Olejnik Paweł
65-96    Buszko Grzegorz
65-96    Pawłowski Marcin
65-96    Sołtys Wojciech
65-96    Dębkowski Andrzej
65-96    Miziński Piotr
65-96    Topolewski Arkadiusz
97-128    Leński Arkadiusz
97-128    Rybka Tadeusz
97-128    Sawicki Piotr
97-128    Dzikołowski Tomasz
97-128    Janczyk Jakub
97-128    Konieczny Łukasz
97-128    Bąkała Mateusz
97-128    Wiśniewski Czarek
97-128    Galubiński Henryk
97-128    Hoffa Daniel
97-128    Szyller Michał
97-128    Kamiński Łukasz
97-128    Skrzypski Mariusz
97-128    Gawłowicz Mariusz
97-128    Gackowski Michał
97-128    Kuljon Adam
97-128    Śliwa Adrian
97-128    Folbrycht Szymon
97-128    Zielke Tomasz
97-128    Pawłowski Daniel
97-128    Ośko Rafał
97-128    Rosłaniec Mariusz
97-128    Żyłka Adrian
97-128    Pawlicki Przemysław
97-128    Kasprzyk Rafał
97-128    Jasiński Adrian
97-128    Szczesik Adam
97-128    Kasprzyszak Grzegorz
97-128    Kołodziejczyk Marek
97-128    Dąbrowski Kamil
97-128    Mikułowski Marek
129-160    Lewandowicz Marcin
129-160    Ruciński Zbigniew
129-160    Hezler Bogusław
129-160    Łęga Piotr
129-160    Worzała Michał
129-160    Polowczyk Krzysztof
129-160    Krzyszczyk Janusz
129-160    Różycki Kamil
129-160    Matysik Eugeniusz
129-160    Stróżyk Krzysztof
129-160    Nowaczek Bartosz
129-160    Rutecki Bartosz
129-160    Urbaniak Bartosz
129-160    Milewczyk Tomasz
129-160    Banach Łukasz
129-160    Łuczak Łukasz
129-160    Domka Jacek
129-160    Kulikowski Piotr
129-160    Szymański Zenon
129-160    Sujkowski Michał
129-160    Kolanowski  Łukasz
129-160    Kozłowski Artur
129-160    Makiewicz Daniel
129-160    Matyla Dawid
129-160    Adamski Arkadiusz
129-160    Szczepanowski Patryk
129-160    Frydrych Wojciech
129-160    Cegłowski Bartosz
129-160    Adamczyk Sebastian
129-160    Figlak Piotr
129-160    Caliński Bartosz
161-192    Szostak Sebastian
161-192    Heigelman Andrzej
161-192    Pisarski Jarosław
161-192    Adamczyk Arkadiusz
161-192    Pietrzak Marek
161-192    Kudliński Rafał
161-192    Słowikowski Bartosz
161-192    Frąckowiak Dawid



wyniki sobotnie

GRAND PRIX PANIE

Miejsce Imię i nazwisko
1 Podgórska Karolina
2 Kopczyńska Iwona
3-4 Markowska Małgorzata
3-4 Grzesik-Żyłka Aleksandra
5-8 Sala Agnieszka
5-8 Siemaszko Paulina
5-8 Król Marta
5-8 Kruszyńska Ewa
9-16 Rzepka Jolanta
9-16 Falba Ilona
9-16 Durda Angelika
9-16 Głydziak Kinga
9-16 Słowikowska Renata
9-16 Drążek Katarzyna
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Głowacka Patrycja
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Zientara Żaneta
17-24 Kubowicz Joanna
17-24 Basiak Katarzyna
17-24 Oskwarek Marta
17-24 Zasadzka Iwona
17-24 Lech Nina
17-24 Działkowska Joanna
25-32 Wolska Dominika
25-32 Grela Magdalena
25-32 Błaszczyk Magdalena
25-32 Pawlicka Marta
25-32 Łęga Agnieszka
25-32 Musiał Magdalena
25-32 Misztal Karina
25-32 Konwent Lidia
33-40 Czechowska Wioletta
33-40 Kuznowicz Ilona
33-40 Madejska Joanna
33-40 Golly Daria
33-40 Brudzyńska Sylwia
33-40 Krzeszewska Paulina
33-40 Langner Izabela
33-40 Kłopotowska Daria
41-48 Pawłowska Magdalena
41-48 Ryczkowska Anna

GRAND PRIX PANOWIE

 

Miejsce Imię i nazwisko
1 Wołynka Paweł
2 Wacławski Łukasz
3-4 Robak Dawid
3-4 Kozłowski Tomasz
5-8 Adamczyk Sebastian
5-8 Lewandowski Adrian
5-8 Sawicki Łukasz
5-8 Frankiewicz Ireneusz
9-16 Gontarewicz Krzysztof 
9-16 Kobylarz Jerzy
9-16 Steyer Sebastian
9-16 Pałaszewski Damian
9-16 Kanik Tytus
9-16 Małek Marcin
9-16 Marciniak Dariusz
9-16 Grzanka Sylwester
17-32 Kciuk Krzysztof
17-32 Łuczak Łukasz
17-32 Kempisty Tomasz
17-32 Oskwarek Jacek
17-32 Kościelniak Rafał
17-32 Żyłka Adrian
17-32 Obracaj Bartosz
17-32 Dąbrowski Adam
17-32 Chechliński Krysztof
17-32 Szostak Sebastian
17-32 Lewandowski Witold
17-32 Zaborski Maciej
17-32 Kovalov Dmytro
17-32 Seredyński Tomasz
17-32 Gleń Wojciech 
17-32 Urban Patryk
33-64 Janczyk Jakub
33-64 Pasinski Wojciech
33-64 Skorupa Michał
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Gawłowicz Mariusz
33-64 Ruciński Zbigniew
33-64 Kocus Jacek
33-64 Turek Piotr
33-64 Dzikołowski Tomasz
33-64 Hadzicki Michał 
33-64 Kryspin Krzysztof
33-64 Kondracki Konrad
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Bruliński Wojciech
33-64 Łęga Piotr
33-64 Krzywosz Norbert
33-64 Szklanny Mateusz
33-64 Adamski Arkadiusz
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Styczyński Paweł
33-64 Stróżyk Krzysztof 
33-64 Błażejewski Sebastian
33-64 Sawicki Piotr
33-64 Pawłowski Daniel
33-64 Niedziela Rafał
33-64 Półtorak Michał 
33-64 Kozłowski Artur
33-64 Milewczyk Tomasz
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Herberg Dawid
33-64 Winiarski Piotr
33-64 Adamczyk Arkadiusz
65-96 Heigelman Andrzej
65-96 Ośko Rafał 
65-96 Lidzbarski Maciej
65-96 Fałat Krzysztof
65-96 Matuszewski Michał
65-96 Paul Mariusz
65-96 Jurczuk Krzysztof
65-96 Żeromiński August
65-96 Wiśniewski Czarek
65-96 Potoczniak Andrzej
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Mikułowski Marek
65-96 Furman Dariusz
65-96 Bejgiert Grzegorz
65-96 Skrzypski Mariusz
65-96 Olszewski Sławomir
65-96 Grypczyński Marek
65-96 Madejski Sebastian
65-96 Węglicki Sławomir
65-96 Gackowski Michał 
65-96 Bugaj Tomasz
65-96 Bąkała Mateusz
65-96 Sołtys Wojciech
65-96 Urbaniak Bartosz
65-96 Pawlicki Przemysław
65-96 Rosik Robert
65-96 Dąbrowski Kamil
65-96 Rubaszka Łukasz
65-96 Gontarczyk Andrzej
65-96 Kasprzyszak Grzegorz
65-96 Krasuski Konrad
65-96 Leński Arkadiusz
97-128 Dybka Maciej 
97-128 Frukacz Mariusz
97-128 Kamiński Łukasz
97-128 Feliński Grzegorz
97-128 Sujkowski Michał 
97-128 Michna Adrian
97-128 Wilmański Kamil
97-128 Rosłaniec Mariusz
97-128 Caliński Bartosz
97-128 Kolanowski Łukasz
97-128 Kowalczyk Jakub
97-128 Sewulok Sławomir
97-128 Polowczyk Krzysztof
97-128 Frydrych Wojciech
97-128 Rybka Tadeusz
97-128 Szczepaniak Jacek
97-128 Olejnik Paweł
97-128 Bieda Adam
97-128 Konczak Sławomir
97-128 Miziński Piotr
97-128 Smożewski Krzysztof
97-128 Cegłowski Bartosz
97-128 Czerwiński Grzegorz
97-128 Kowalik Wojciech
97-128 Kowalczyk Jarosław
97-128 Janiak Daniel 
97-128 Podgórski Sławomir
97-128 Cieślak Jacek
97-128 Małek Mariusz
97-128 Rosół Paweł
97-128 Kawalec Daniel
97-128 Buszko Grzegorz
129-160 Wiśniewski Sławomir
129-160 Śliwa Adrian
129-160 Domka Jacek
129-160 Pruchniak Paweł
129-160 Hezler Bogusław 
129-160 Kowalski Mirosław 
129-160 Mazurkiewicz Kamil
129-160 Pośpiech Jacek
129-160 Rutecki Bartosz
129-160 Pietrzak Jarosław
129-160 Wroński Marcin
129-160 Tylkowski Tomasz
129-160 Szyller Michał
129-160 Figlak Piotr
129-160 Różycki Kamil
129-160 Krzyszczyk Janusz
129-160 Kędzierski Mariusz
129-160 Galubiński Henryk
129-160 Pawłowski Marcin
129-160 Kudliński Rafał
129-160 Pawłowski Dariusz
129-160 Golly Mariusz
129-160 Zakrzewski Daniel
129-160 Makiewicz Daniel
129-160 Hoffa Daniel
129-160 Siemaszko Paweł
129-160 Nowaczek Bartosz
129-160 Krzyżagórski Robert
129-160 Szczepanowski Patryk
129-160 Lewandowicz Marcin
129-160 Matysik Eugeniusz
129-160 Kubowicz Marek
161-192 Walczak Jakub
161-192 Łapaj Dariusz
161-192 Kuljon Adam
161-192 Sławianowski Robert
161-192 Syp Marcin
161-192 Waśkowski Piotr
161-192 Jasiński Adrian
161-192 Mróz Grzegorz
161-192 Kijanowski Krzysztof 
161-192 Słowikowski Bartosz
161-192 Gorzny Arkadiusz
161-192 Frąckowiak Dawid
161-192 Kulikowski Piotr
161-192 Kołodziejczyk Marek
161-192 Nagacz Grzegorz
161-192 Nesteruk Robert
161-192 Sawicki Przemysław 
161-192 Szymański Zenon
161-192 Markowski Artur
161-192 Folbrycht Szymon
161-192 Matyla Dawid
161-192 Pietrzak Marek
161-192 Marczewski Marcel
161-192 Pisarski Jarosław

GRAND PRIX CUP PANIE

 

Miejsce Imię i nazwisko
1 Lech Nina
2 Grela Magda
3-4 Misztal Karina
3-4 Zientara Żaneta
5-8 Langner Iza
5-8 Krzeszewska Paulina
5-8 Kuznowicz Ilona
5-8 Musiał Magdalena
9-16 Pawłowska Magdalena
9-16 Działkowska Joanna
9-16 Konwent Lidia
9-16 Zasadzka Iwona
9-16 Pacierpnik Małgorzata
9-16 Kłopotowska Daria
9-16 Sewulok Monika
9-16 Wolska Dominika
17-32 Madejska Joanna
17-32 Łęga Agnieszka
17-32 Kuznowicz Ilona
17-32 Golly Daria

 

GRAND PRIX PANOWIE

 

Miejsce Imię i nazwisko
1 Potoczniak Andrzej
2 Rybka Tadeusz
3-4 Lidzbarski Maciej
3-4 Skrzypski Mariusz
5-8 Wroński Marcin
5-8 Muszyński Andrzej
5-8 Rubaszka Łukasz
5-8 Jurczuk Krzysztof
9-16 Różycki Kamil
9-16 Kawalec Daniel
9-16 Makiewicz Daniel
9-16 Golly Mariusz
9-16 Madejski Sebastian
9-16 Fałat Krzysztof
9-16 Bieda Adam
9-16 Kasprzyszak Grzegorz
17-32 Ryglewski Jarek
17-32 Olejnik Paweł
17-32 Kowalik Wojciech
17-32 Heigelman Andrzej
17-32 Wilmański Kamil
17-32 Frukacz Mariusz
17-32 Furman Dariusz
17-32 Szymański Zenon
17-32 Olszewski Sławomir
17-32 Podgórski Sławomir
17-32 Cieślak Jacek
17-32 Kowalczyk Jarosław
17-32 Gorzny Arkadiusz
17-32 Pawłowski Dariusz
17-32 Mróz Grzegorz
17-32 Matuszewski Michał
33-64 Krzyżagórski Robert
33-64 Gackowski Michał
33-64 Feliński Grzegorz
33-64 Rosół Paweł
33-64 Kolanowski Łukasz
33-64 Pietrzak Jarosław
33-64 Rutecki Bartosz
33-64 Mazurkiewicz Kamil
33-64 Rosik Robert
33-64 Żeromiński August
33-64 Szczepaniak Jacek
33-64 Kowalski Mirosław
33-64 Rosłaniec Mariusz
33-64 Pawlicki Przemysław
33-64 Lewandowicz Marcin
33-64 Pośpiech Jacek
33-64 Ośko Rafał
33-64 Sujowski Michał
33-64 Czechowski Fabian
33-64 Pruchniak Paweł
33-64 Krzyszczyk Janusz
33-64 Śliwa Adrian
33-64 Domka Jacek
33-64 Wiśniewski Słąwomir
33-64 Caliński Bartosz
33-64 Sewulok Sławomir
33-64 Cegłowski Bartosz
33-64 Kamiński Łukasz
33-64 Kulikowski Piotr
33-64 Hezler Bogusław
33-64 Kuljon Adam
33-64 Markowski Artur
65-128 Pisarski Jarosław
65-128 Gackowski Michał
65-128 Feliński Grzegorz
65-128 Buszko Grzegorz
65-128 Janiak Daniel
65-128 Kowalik Wojciech
65-128 Pawłowski Marcin
65-128 Kawalec Daniel
65-128 Rutecki Bartosz
65-128 Frąckowiak Dawid
65-128 Rosik Robert
65-128 Konczak Sławomir
65-128 Wilmański Kamil
65-128 Szczepaniak Jacek
65-128 Szczepanowski Patryk
65-128 Małek Mariusz
65-128 Rosłaniec Mariusz
65-128 Sławianowski Robert
65-128 Pietrzak Marek
65-128 Szymański Zenon
65-128 Dąbrowski Kamil
65-128 Ośko Rafał
65-128 Bąkała Mateusz
65-128 Czechowski Fabian
65-128 Miziński Piotr
65-128 Łapaj Dariusz
65-128 Krzyszczyk Janusz
65-128 Frydrych Wojciech
65-128 Zakrzewski Daniel
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Kowalczyk Łukasz
65-128 Caliński Bartosz
65-128 Dybka Maciej
65-128 Jurczuk Krzysztof
65-128 Hoffa Daniel
65-128 Kijanowski Krzysztof
65-128 Leński Arkadiusz
65-128 Kulikowski Piotr
65-128 Galubiński Henryk
65-128 Słowikowski Bartosz
65-128 Kasprzyszak Grzegorz
65-128 Waśkowski Piotr

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

Grand Prix POD nr 3 i 4

Grand Prix POD nr 3 i 4

ZAPRASZAMY! ...

11-11-2017

Czytaj więcej

WDF World Cup 2017

WDF World Cup 2017

WDF World Cup ...

10-10-2017

Czytaj więcej

Winmau World Masters 2017

Winmau World Masters 2017

Polacy na Winmau World Masters 2017   ...

28-09-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

09-09-2017

Czytaj więcej

Oświadczenie POD

Oświadczenie POD w sprawie  Zawodnika Pawła Wołynki    ...

03-09-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Polska Liga Steeldarta INFO / SKŁADY / TERMINARZ ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Środa Wlkp. 21.10.2017

Pełne wyniki poniżej

21-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 15.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 14.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Nakło nad Notecią 07.10.2017

Pełne wyniki poniżej

08-10-2017

Czytaj więcej

Czaplinek 23.09.2017

Pełne wyniki poniżej

24-09-2017

Czytaj więcej

Niepołomice 26/27.08.2017

Pełne wyniki poniżej

28-08-2017

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365