Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Weekend Mistrzowski POD-wyniki

 

 

 

Wszystkie wyniki, statystyki i zdjęcia z minionego Weekendu Mistrzowskiego POD 2016

PIĄTEK 08.07. WYNIKI



PIĄTEK 08.07.2016 | Finałowe turnieje Pucharu Polski POD

 

Pełne wyniki turniejów pań i panów:

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 Słowikowska Renata
2 Podgórska Karolina
3-4 Śliwińska Beata
3-4 Janiec Joanna
5-8 Golly Daria
5-8 Langner Izabela
5-8 Kubowicz Joanna
5-8 Hamulska Anna
9-16 Markowska Małgorzata
9-16 Kowalczyk Anna
9-16 Dehamchi Iwona
9-16 Musiał Magdalena
9-16 Falba Ilona
9-16 Bocheńska Katarzyna
9-16 Ryczkowska Anna
9-16 Heller Anna
17-24 Krzeszewska Paulina
17-24 Boniecka Aleksandra
17-24 Krzyszczyk Krystyna
17-24 Działkowska Joanna
17-24 Grela Magda
17-24 Głowacka Patrycja
17-24 Basiak Aleksandra
17-24 Hering Patrycja
25-29 Pawlicka Marta
25-29 Dura Anna
25-29 Solińska Grażyna
25-29 Janasiak Ksenia
25-29 Zientara Żaneta

 


Pełne wyniki Finałowego Turnieju Pucharu Polski

1 Kanik Tytus
2 Ratajski Krzysztof
3-4 Adamczyk Sebastian
3-4 Gontarewicz Krzysztof
5-8 Stróżyk Krzysztof
5-8 Hamulski Leszek
5-8 Tomczak Roman
5-8 Moszczyński Sebastian
9-16 Krupka Jacek
9-16 Osiński Krzysztof
9-16 Lewandowski Adrian
9-16 Jagieniak Norbert
9-16 Sitnik Karol
9-16 Siodła Tomasz
9-16 Robak Dawid
9-16 Ostrowski Piotr
17-32 Marciniak Dariusz
17-32 Waberski Krzysztof
17-32 Pawlicki Przemysław
17-32 Olszewski Sławomir
17-32 Basiak Wojciech
17-32 Stryjski Wojciech
17-32 Czerwiński Grzegorz
17-32 Dybka Maciej
17-32 Dąbrowski Radek
17-32 Markowski Artur
17-32 Gleń Wojciech
17-32 Kozłowski Tomasz
17-32 Rybka Tadeusz
17-32 Cieślak Jacek
17-32 Przybyłowski Maciej
17-32 Działkowski Grzegorz
33-64 Szczepanik Michał
33-64 Figlak Piotr
33-64 Wojciechowski Krzysztof
33-64 Sołtys Wojciech
33-64 Gajewski Tomasz
33-64 Sawicki Piotr
33-64 Kondracki Konrad
33-64 Kowalczyk Marcin
33-64 Jasiński Radosław
33-64 Uniszewski Rafał
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Mydlarz Sebastian
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Wilmański Kamil
33-64 Półtorak Michał
33-64 Olejniczak Mariusz
33-64 Golly Mariusz
33-64 Kwieciak Robert
33-64 Borowiak Grzegorz
33-64 Hołderny Jordan
33-64 Macha Łukasz
33-64 Ryguła Grzegorz
33-64 Wiśniewski Sławomir
33-64 Sobociński Artur
33-64 Haraburda Andrzej
33-64 Kubiak Adam
33-64 Mazur Andrzej
33-64 Ducki Grzegorz
33-64 Skorupa Michał
33-64 Sewulok Sławomir
33-64 Kowalski Mirosław
33-64 Jasiński Adrian
65-96 Waśkowski Piotr
65-96 Lauer Krzysztof
65-96 Rypina Mateusz
65-96 Adamski Arek
65-96 Pisarski Jarosław
65-96 Chlebowski Mateusz
65-96 Pajdak Grzegorz
65-96 Olejnik Paweł
65-96 Terechow Andrzej
65-96 Jurzyk Adam
65-96 Słowikowski Bartosz
65-96 Marczewski Marcin
65-96 Kowalczyk Jakub
65-96 Słomski Marcin
65-96 Hoffa Daniel
65-96 Puchowski Leszek
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Szarański Tomasz
65-96 Skrzypski Mariusz
65-96 Błażejewski Sebastian
65-96 Cikała Michał
65-96 Wiśniewski Cezary
65-96 Krzyszczyk Janusz
65-96 Kozłowski Wiesław
65-96 Bieda Adam
65-96 Romanowski Wojciech
65-96 Śliwiński Tomasz
65-96 Mikułowski Marek
65-96 Rypina Krzysztof
65-96 Drążek Mirosław
65-96 Jezionek Marcin
65-96 Pecyna Szymon
97-127 Wołynka Paweł
97-127 Lewandowicz Marcin
97-127 Kamiński Paweł
97-127 Ośko Raał
97-127 Goławski Robert
97-127 Sobala Krystian
97-127 Kowalczyk Jarek
97-127 Przybyłowski Mateusz
97-127 Pecyna Norbert
97-127 Borzęcki Krzysztof
97-127 Banach Łukasz
97-127 Kaczmarek Grzegorz
97-127 Krysztofiak Piotr
97-127 Lewandowski Marek
97-127 Smulewicz Tomasz
97-127 Kuljon Adam
97-127 Janiak Daniel
97-127 Kopeć Grzegorz
97-127 Misiak Przemysław
97-127 Szostak Sebastian
97-127 Kotwas Janusz
97-127 Obielecki Marek
97-127 Ludwikowski Norbert
97-127 Seretny Stanisław
97-127 Scholz Witold
97-127 Jakubowski Andrzej
97-127 Janicki Przemysław
97-127 Kudlinski Rafał
97-127 Wyborski Krzysztof
97-127 Hering Mateusz
97-127 Kondrak Krzysztof


-start turnieju finałowego Pucharu Polski panów i pań 19:00 (system gry : grupy>>>single KO), zapisy do 18:30

Wpisowe: 50 zł

Nagrody (procentowo)



SOBOTA 09.07. WYNIKI



SOBOTA 09.07.2016 | Mistrzostwa Polski 2016


 

statystyki finałów:

PEŁNE WYNIKI:

JUNIORZY

1. Jordan Hołderny

2. Jakub Kowalczyk

3. Krzysztof Rypina / Kacper Ober

5. Mariusz Łapeta / Dawid Herberg / Sebastian Białecki

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Słowikowska Renata
2 Markowska Małgorzata
3-4 Podgórska Karolina
3-4 Żabka Katarzyna
5-8 Hamulska Anna
5-8 Falba Ilona
5-8 Kopczyńska Iwona
5-8 Solińska Grażyna
9-16 Śliwińska Beata
9-16 Janasiak Ksenia
9-16 Bocheńska Katarzyna
9-16 Boniecka Aleksandra
9-16 Wolska Dominika
9-16 Pietrzak Kalina
9-16 Jenne Nina
9-16 Kowalczyk Anna
17-24 Zajda Wioletta
17-24 Krzeszewska Paulina
17-24 Głowacka Patrycja
17-24 Pawlicka Marta
17-24 Pająk Iwona
17-24 Fidelus Agata
17-24 Nowaczek Katarzyna
17-24 Michalska Emilia
25-32 Langner Izabela
25-32 Ryczkowska Anna
25-32 Basiak Aleksandra
25-32 Grela Magda
25-32 Kubowicz Joanna
25-32 Musiał Magdalena
25-32 Zientara Żaneta
25-32 Dehamchi Iwona
33-40 Marszałek Sara
33-40 Heller Anna
33-40 Golly Daria
33-40 Grzyb Katarzyna
33-40 Dura Anna
33-40 Juszko Dominika
33-40 Janiec Joanna
33-40 Basiak Katarzyna

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Ratajski Krzysztof
2 Kanik Tytus
3-4 Stróżyk Krzysztof
3-4 Krupka Jacek
5-8 Mydlarz Sebastian
5-8 Kozłowski Tomasz
5-8 Kciuk Krzysztof
5-8 Frątczak Przemysław
9-16 Osiński Krzysztof
9-16 Szostak Sebastian
9-16 Kozłowski Wojciech
9-16 Michna Adrian
9-16 Hoffman Leszek
9-16 Olszewski Sławomir
9-16 Żabka Patryk
9-16 Robak Dawid
17-32 Lewandowski Adrian
17-32 Marczewski Marcin
17-32 Skrzypski Mariusz
17-32 Prasoł Damian
17-32 Działkowski Grzegorz
17-32 Grzejda Mariusz
17-32 Sawicki Piotr
17-32 Wojciechowski Krzysztof
17-32 Wołynka Paweł
17-32 Czerski Piotr
17-32 Białecki Piotr
17-32 Marciniak Dariusz
17-32 Kochański Hubert
17-32 Dąbrowski Paweł
17-32 Biela Krzysztof
17-32 Białecki Sebastian
33-64 Hołderny Jordan
33-64 Michalski Tomasz
33-64 Paul Mariusz
33-64 Adamczyk Sebastian
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Wilmański Kamil
33-64 Adamski Arkadiusz
33-64 Olejniczak Mariusz
33-64 Majewski Wiesław
33-64 Sołtys Wojciech
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Łuczak Łukasz
33-64 Golly Mariusz
33-64 Kondrak Krzysztof
33-64 Wiśniewski Sławomir
33-64 Pawłowski Konrad
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Kowalski Mirosław
33-64 Frukacz Robert
33-64 Węglicki Sławomir
33-64 Skorupa Michał
33-64 Borzęcki Krzysztof
33-64 Jagieniak Norbert
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Adamczyk Arkadiusz
33-64 Pasinski Wojciech
33-64 Kopania Łukasz
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Cieplucha Dariusz
33-64 Tomczak Roman
33-64 Jarzyński Roman
33-64 Gontarewicz Krzysztof
65-96 Bugaj Tomasz
65-96 Gleń Wojciech
65-96 Jasiński Radosław
65-96 Ryguła Grzegorz
65-96 Sewulok Sławomir
65-96 Bazyk Patrycjusz
65-96 Bernacki Tomasz
65-96 Przybyłowski Mateusz
65-96 Czerwiński Grzegorz
65-96 Misiak Przemysław
65-96 Hamulski Leszek
65-96 Zaborski Maciej
65-96 Pisarski Jarosław
65-96 Winiarski Piotr
65-96 Miziński Piotr
65-96 Luty Andrzej
65-96 Gaczorek Mirosław
65-96 Słomski Marcin
65-96 Wiśniewski Cezary
65-96 Pawlicki Przemysław
65-96 Szarański Tomasz
65-96 Błażejewski Sebastian
65-96 Ostrowski Piotr
65-96 Kubiak Adam
65-96 Hawrot Marek
65-96 Kowalczyk Jarosław
65-96 Basiak Wojciech
65-96 Lauer Karzysztof
65-96 Cikała Michał
65-96 Sitnik Karol
65-96 Półtorak Michał
65-96 Dąbrowski Adam
97-128 Szlachetka Przemysław
97-128 Stryjski Wojciech
97-128 Mikułowski Marek
97-128 Hawrot Maciej
97-128 Krysztofiak Piotr
97-128 Pecyna Szymon
97-128 Mazur Andrzej
97-128 Chojnacki Krzysztof
97-128 Hoffa Daniel
97-128 Banaś Józef
97-128 Haraburda Andrzej
97-128 Wyborski Krzysztof
97-128 Szczepanik Michał
97-128 Mosczyński Sebastian
97-128 Śliwiński Tomasz
97-128 Stramski Paweł
97-128 Sobociński Artur
97-128 Markowski Artur
97-128 Macha Łukasz
97-128 Kawalec Daniel
97-128 Zalewski Aleksander
97-128 Jezionek Marcin
97-128 Bińczyk Robert
97-128 Terechow Andrzej
97-128 Bieda Adam
97-128 Jakubowski Andrzej
97-128 Ośko Rafał
97-128 Olejnik Paweł
97-128 Herberg Dawid
97-128 Potoczniak Andrzej
97-128 Oskwarek Jacek
97-128 Noga Krzysztof
129-160 Kolanowski Łukasz
129-160 Rypina Mateusz
129-160 Frukacz Mariusz
129-160 Żurański Dariusz
129-160 Scholz Witold
129-160 Chiiński Michał
129-160 Mróz Grzegorz
129-160 Goławski Robert
129-160 Biernacki Rafał
129-160 Makiewicz Daniel
129-160 Ducki Grzegorz
129-160 Smożewski Krzysztof
129-160 Kotwas Janusz
129-160 Ryglewski Damian
129-160 Pilecki Michał
129-160 Przybyłowski Maciej
129-160 Kowalczyk Marcin
129-160 Kaczmarek Grzegorz
129-160 Jurasz Antoni
129-160 Lewandowski Marek
129-160 Kwieciak Robert
129-160 Rubaszka Łukasz
129-160 Figlak Piotr
129-160 Brzozowicz Adam
129-160 Pawlicki Paweł
129-160 Romanowski Wojciech
129-160 Jasiński Adrian
129-160 Karolak Tadeusz
129-160 Kozłowski Wiesław
129-160 Rypina Krzysztof
129-160 Kopeć Grzegorz
129-160 Kondracki Konrad
161-192 Matoga Maciej
161-192 Chlebowski Mateusz
161-192 Hering Mateusz
161-192 Puchowski Leszek
161-192 Lewandowicz Marcin
161-192 Obielecki Marek
161-192 Krzyszczyk Janusz
161-192 Janiak Daniel
161-192 Dąbrowski Kamil
161-192 Glapiak Adam
161-192 Janicki Przemysław
161-192 Palmowski Przemysław
161-192 Seretny Stanisław
161-192 Słowikowski Bartosz
161-192 Łapeta Marcin
161-192 Kuljon Adam
161-192 Kowalczyk Jakub
161-192 Banach Łukasz
161-192 Kudlinski Rafał
161-192 Juraszczyk Rafał
161-192 Uniszewski Rafał
161-192 Ober Kacper
161-192 Gajewski Tomasz
161-192 Pajdak Grzegorz
161-192 Sobala Krystian
161-192 Ruciński Zbigniew
161-192 Dąbrowski Radosław
161-192 Ludwikowski Norbert
161-192 Kujawski Piotr
161-192 Pecyna Norbert
161-192 Smulewicz Tomasz
161-192 Dybka Maciej

 


DRESS CODE: Ciemne spodnie, eleganckie (panie dopuszczalna spódniczka ciemna elegancka), ciemne obuwie eleganckie, od last 16 u panów i last 8 u pań

zapisy do 9:30

Panowie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: grupy, single KO
Nagrody
Miejsce 1: 1 000 zł + PUCHAR
Miejsce 2: 600 zł + medal
Miejsce 3: 300 zł + medal
Miejsce 5: 150 zł
Miejsce 9: 50 zł

Panie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: grupy, single KO
Nagrody
Miejsce 1: 500 zł + PUCHAR
Miejsce 2: 300 zł + medal
Miejsce 3: 150 zł + medal


Juniorzy
Start: 13:00
Wpisowe: bez wpisowego
System gry: grupy, single KO
Nagrody
Miejsce 1 medal nagrody rzeczowe
Miejsce 2 nagrody rzeczowe
Miejsce 3 nagrody rzeczowe



NIEDZIELA 10.07. WYNIKI



NIEDZIELA 10.07.2016 | Finał SuperLigi 2016

Triumfatorzy turnieju

 

 

 

Podium w turnieju pań

 

Nagrodzeni w turnieju panów

 

 

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 Kowalczyk Anna
2 Fidelus Agata
3-4 Golly Daria
3-4 Boniecka Aleksandra
5-8 Basiak Aleksandra
5-8 Markowska Małgorzata
5-8 Kubowicz Joanna
5-8 Grela Magda
9-12 Pawlicka Marta
9-12 Marszałek Sara
9-12 Hering Patrycja
9-12 Heller Anna
13-16 Michalska Emilia


Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Wołynka Paweł
2 Stróżyk Krzysztof
3-4 Kciuk Krszysztof
3-4 Frątczak Przemysław
5-8 Ratajski Krzysztof
5-8 Kubowicz Marek
5-8 Lewandowski Adrian
5-8 Wojciechowski Krzysztof
9-16 Krupka Jacek
9-16 Mydlarz Sebstian
9-16 Lauer Krzysztof
9-16 Kondracki Konrad
9-16 Adamski Arkadiusz
9-16 Hołderny Jordan
9-16 Gontarewicz Krzysztof
9-16 Marciniak Dariusz
17-32 Kaczmarek Grzegorz
17-32 Półtorak Michał
17-32 Skorupa Michał
17-32 Hawrot Maciej
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Dybka Maciej
17-32 Cieślak Jacek
17-32 Markowski Artur
17-32 Szczepanik Michał
17-32 Mosczyńśki Sebastian
17-32 Blażejewski Sebastian
17-32 Misiak Przemysław
17-32 Krysztofiak Piotr
17-32 Kozłowski Tomasz
17-32 Sitnik Karol
17-32 Olejniczak Mariusz
33-64 Kopania Łukasz
33-64 Cikała Michal
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Cieplucha Dariusz
33-64 Borowiak Grzegorz
33-64 Golly Mariusz
33-64 Słomski Marcin
33-64 Olszewski Sławomir
33-64 Pecyna Szymon
33-64 Śliwiński Tomasz
33-64 Kolanowski Łukasz
33-64 Luty Andrzej
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Hering Mateusz
33-64 Dąbrowski Kamil
33-64 Kanik Tytus
33-64 Regula Grzegorz
33-64 Noga Krzysztof
33-64 Adamczyk Sebastian
33-64 Hawrot Marek
33-64 Białecki Piotr
33-64 Pawlicki Przemysław
33-64 Jasiński Adrian
33-64 Rypina Mateusz
33-64 Lewandowicz Marcin
33-64 Krzyszczyk Janusz
33-64 Macha Łukasz
33-64 Robak Dawid
33-64 Białecki Sebstian
33-64 Kalenik Piotr
33-64 Kwieciak Robert
33-64 Działkowski Grzegorz
65-94 Hoffa Daniel
65-94 Pasinski Wojciech
65-94 Przybyłowski Mateusz
65-94 Ludwikowski Norbert
65-94 Stramski Paweł
65-94 Brodziak Marcin
65-94 Gajewski Tomasz
65-94 Smożewski Krzysztof
65-94 Ducki Grzegorz
65-94 Pawlicki Paweł
65-94 Sewulok Sławomir
65-94 Dąbrowski Adam
65-94 Pisarski Jarosław
65-94 Uniszewski Rafał
65-94 Kowalski Mirosław
65-94 Basiak Wojciech
65-94 Bernacki Tomasz
65-94 Waśkowski Piotr
65-94 Kotwas Janusz
65-94 Bieda Adam
65-94 Kuljon Adam
65-94 Mazur Andrzej
65-94 Kondrak Krzysztof
65-94 Chlebowski Mateusz
65-94 Lewandowski Marek
65-94 Szostak Sebastian
65-94 Seretny Stanisław
65-94 Rypina Krzysztof
65-94 Olejnik Paweł
65-94 Janiak Daniel

DRESS CODE: Ciemne spodnie, eleganckie (panie dopuszczalna spódniczka ciemna elegancka), ciemne obuwie eleganckie, od last 16 u panów i last 8 u pań

UPOWAŻNIENI DO GRY:
Panowie: Finaliści regionalnych rozgrywek SuperLigi plus zawodnicy uczestniczący w swoich regionach w rozgrywkach SL  | Panie: wszystkie uczestniczące w sezonie w rozgrywkach SL

zapisy do 9:30

Panowie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: single KO, best of 11
Nagrody
Miejsce 1: 1 000 zł + PUCHAR
Miejsce 2: 600 zł + medal
Miejsce 3: 300 zł + medal
Miejsce 5: 150 zł
Miejsce 9: 50 zł


Panie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: single KO, best of 5
Nagrody % z wpisowego
Miejsce 1: 40% Puchar
Miejsce 2: 30% + medal
Miejsce 3: 15% + medal

Organizator zastrzega sobie, że  wszystkie godziny mogą zostać zmienione, w zależności od ilości uczestników! Organizator zastrzega sobie zmiany!

 

INFO



UPOWAŻNIENI DO GRY:

Finał Pucharu Polski 2016 pań i panów są otwarte dla wszystkich posiadających licencję zawodniczą  uczestniczących w sezonie 2015-2016 w rozgrywkach Pucharu Polski organizowanych przez POD


MP 2016 panów są otwarte dla wszystkich posiadających licencję zawodniczą  uczestniczących w sezonie 2015-2016 w rozgrywkach organizowanych przez POD


MP 2016 pań są otwarte dla wszystkich posiadających licencję zawodniczą  uczestniczących w sezonie 2015-2016 w rozgrywkach organizowanych przez POD


Panowie : Rozstawienie tylko dla zawodników z przedziału 1-64 rankingu krajowego.
Panie:  : Rozstawienie tylko dla zawodników z przedziału  max 16 rankingu krajowego
Zawodnik musi mieć  opłaconą licencję -Możliwość opłaty bezpośrednio przed Mistrzostwami Polski.

Kryteria uczestnictwa w turnieju  ind. MP 2016 (juniorzy)-turniej OPEN
- w  turnieju mają prawo zagrać wszystkie osoby do lat 18

Każdy uczestnik Mistrzostw Polski musi mieć opłaconą licencję POD.

Finał SuperLigi POD

Panowie: Finaliści regionalnych rozgrywek SuperLigi plus zawodnicy uczestniczący w swoich regionach w rozgrywkach SL  | Panie: wszystkie uczestniczące w sezonie w rozgrywkach SL



 

 

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

Grand Prix POD nr 3 i 4

Grand Prix POD nr 3 i 4

ZAPRASZAMY! ...

11-11-2017

Czytaj więcej

WDF World Cup 2017

WDF World Cup 2017

WDF World Cup ...

10-10-2017

Czytaj więcej

Winmau World Masters 2017

Winmau World Masters 2017

Polacy na Winmau World Masters 2017   ...

28-09-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

09-09-2017

Czytaj więcej

Oświadczenie POD

Oświadczenie POD w sprawie  Zawodnika Pawła Wołynki    ...

03-09-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Polska Liga Steeldarta INFO / SKŁADY / TERMINARZ ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Środa Wlkp. 21.10.2017

Pełne wyniki poniżej

21-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 15.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 14.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Nakło nad Notecią 07.10.2017

Pełne wyniki poniżej

08-10-2017

Czytaj więcej

Czaplinek 23.09.2017

Pełne wyniki poniżej

24-09-2017

Czytaj więcej

Niepołomice 26/27.08.2017

Pełne wyniki poniżej

28-08-2017

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365